Robert Lewandowski otworzył restaurację. Wiemy, co i za ile zaserwuje nam piłkarz!

NINE's znajduje się na kulinarnej mapie Warszawy.
Robert Lewandowski otworzył restaurację. Wiemy, co i za ile zaserwuje nam piłkarz!
Robert Lewandowski, fot. Instagram @_rl9
07.10.2021

Jeśli mowa o biznesach państwa Lewandowskich, trudno zliczyć je na placach jednej ręki. Obrotne małżeństwo inwestuje bowiem swoje pieniądze w różne branże. Ostatnio swoich sił piłkarz spróbował także na polu gastronomicznym. Gwiazdor sportu zdecydował się na otwarcie własnej restauracji. Co wiemy o tym projekcie?

Przeczytaj też: Lewandowscy o biedzie na początku swojego związku: „Po kuchni czasem biegały karaluchy”

Robert Lewandowski restauracja – co i za ile można zjeść w lokalu piłkarza?

NINE’s, bo tak właśnie nazywa się restauracja Lewandowskiego, znajduje się na gastronomicznej mapie Warszawy. Miejsce to można odwiedzać od wczoraj. Jakie dania serwuje Robert? W menu znajdziesz polsko-amerykańsko-azjatyckie pozycje.

Karta Dań jest propozycją dla fanów lekkich przekąsek, doskonałych skrzydełek, a także zaskakujących smakiem i formą wydania burgerów. Oferta MENU w Restauracji oraz Sports Bar się różni – czytamy na Facebooku NINE’s.

Co jeszcze podadzą ci w tym miejscu? Schabowy, chrupiące, złote kalmary czy ramen z dorszem. Oczywiście jest też przestrzeń dla słynnych bajgli w kształcie dziewiątki. Na jakie ceny trzeba się nastawić? I tu uwaga – niespodzianka. Na rachunku znajdziesz bowiem raczej standardowe, warszawskie kwoty. Za większość dań głównych nie zapłacisz więcej, niż 50 złotych.

Co jeszcze wiemy o restauracji Roberta Lewandowskiego? Prace nad projektem trwały 3 lata. Lokal liczy ponad 3 000 metrów kwadratowych i mieści się na czterech poziomach. Jest to przestrzeń nie tylko do smakowania potraw, lecz także do drinkowania. Oczywiście – jak na knajpę piłkarza przystało – na profesjonalnych telebimach będzie można też obejrzeć wydarzenia sportowe. Dodajmy także, że miejsce to współtworzył Tadeusz Muller, czyli syn Magdy Gessler.

Odwiedzisz NINE’s?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez NINE'S Restaurant & Sports Bar (@nines_restaurant_sportsbar)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez NINE'S Restaurant & Sports Bar (@nines_restaurant_sportsbar)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez NINE'S Restaurant & Sports Bar (@nines_restaurant_sportsbar)

 

fot. facebook/ ninesrestaurantsportsbar

Polecane wideo

Kobieta plus size poślubiła przystojnego kulturystę. Internauci w kółko pytają: „Nie boisz się, że będzie cię zdradzał?”
Kobieta plus size poślubiła przystojnego kulturystę. Internauci w kółko pytają: „Nie boisz się, że będzie cię zdradzał?” - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.10.2021 21:27
Nie lubię gotować, dostawcy z roomservice są u mnie przynajmniej raz w tygodniu z dobrym obiadkiem. Mam już swoje ulubione knajpy, w których jem, ale to nie znaczy, że nie mogę spróbować tego co serwują w knajpie Lewandowskiego. Przejdę się tam, nawet z czystej ciekawości.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.10.2021 20:21
Co na to menu By Ann? Wygląda apetycznie, ale niezbyt zdrowo...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie