Ewa Chodakowska buduje osiedle i zapowiada, że „to dopiero początek”!

Przypomnijmy, że niedawno wraz z mężem zabrali się za budowę hotelu w Grecji.
Ewa Chodakowska buduje osiedle i zapowiada, że „to dopiero początek”!
Ewa Chodakowska, fot. Instagram @chodakowskaewa
05.10.2021

Ewa Chodakowska wraz z mężem tworzy naprawdę kreatywny i przedsiębiorczy team. Małżeństwo prowadzi wiele różnych biznesów, z których każdy wydaje się być naprawdę dochodowy. Trenerka produkuje już bowiem zdrowe przekąski, ekologiczne kosmetyki, a za chwilę otworzy między innymi hotel w Grecji. Ambitnie, prawda? Cóż, wygląda jednak na to, że Chodakowska wciąż ma apetyt na więcej, a co za tym idzie, swoją fortunę chce inwestować w jeszcze inne branże. Zresztą właśnie ogłosiła, że do swojego zawodowego portfolio dopisuje również… zbudowanie osiedla!

Przeczytaj też: Ewa Chodakowska otwiera hotel!

Ewa Chodakowska buduje osiedle w Sanoku

Zaskoczona? Cóż, my chyba niekoniecznie. Rynek nieruchomości od dawna jest dobrym pomysłem na lokowanie pieniędzy, więc nie dziwi nas fakt, że Ewa postanowiła spróbować sił i w tej branży. Co buduje trenerka? Osiedle. Trzy nowoczesne bliźniaki są właśnie wykańczane. Gdzie znajduje się ta inwestycja? Na razie wiemy tylko, że w Sanoku, czyli rodzinnym mieście Chodakowskiej.

Wiele razy jestem pytana w co inwestuje.. To żadna tajemnica. Zawsze inwestujemy z moim mężem W ROZWÓJ naszych FIRM oraz w nieruchomości… w Grecji... w Warszawie... i jasna sprawa W MOIM RODZINNYM MIEŚCIE w Sanoku. Jako dumna Sanoczanka mega jaram się tym projektem... Trzymajcie kciuki bo to dopiero początek – pisze na Instagramie Ewa.

Jak na tę wiadomość zareagowali fani influencerki? Oczywiście pozytywnie. Wielu z nich dopytywało o szczegóły, ale jak dotąd nie doczekali się jeszcze odpowiedzi.

Super! To na sprzedaż? – pyta jedna z obserwatorek, a druga dopytuje - Kochana! Zdradź proszę metraż i cenę!?

Co sądzisz o tych projektach? Chciałabyś zamieszkać w takim miejscu?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Polecane wideo

Kłóciły się o niego Doda i Maria Sadowska, mógł zagrać w „365 dniach”. Poznajcie Giulio Berrutiego…
Kłóciły się o niego Doda i Maria Sadowska, mógł zagrać w „365 dniach”. Poznajcie Giulio Berrutiego… - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.10.2021 09:09
w trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy wszystko co tam jest wyprodukowane jest dawane na złom specjalnie każą oszczędzać wszystko że to niby produkt drugiej kategorii jak ktoś ma jakie ktokolwiek pojęcie o życiu to sam zauważy że tam coś jest nie tak nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy bo to jest bezsens taka praca coś produkować starać się a oni dają wszystko jak leci na hutę i na przetop do wielkiego pieca nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej nie dajcie robić z siebie idio tow
odpowiedz

Polecane dla Ciebie