„Jacy Wy piękni!” - Marcelina Zawadzka pochwaliła się chłopakiem, a internet zapłonął

Niektórzy twierdzą, że Marcelina i Max są do siebie bardzo podobni. Mają rację?
„Jacy Wy piękni!” - Marcelina Zawadzka pochwaliła się chłopakiem, a internet zapłonął
Marcelina Zawadzka, fot. Instagram @marcelina_zawadzka
01.10.2021

Marcelina Zawadzka nie miała szczęścia w miłości. 32-latka spotykała się z różnymi mężczyznami, ale żadna relacja nie przetrwała dłużej, niż kilka miesięcy. Ostatnio jednak wiele wskazuje na to, że Miss Polonia 2011 odnalazła radość i stabilizację w ramionach niemieckiego przystojniaka.

Przeczytaj też: Marcelina Zawadzka znowu będzie pracować w telewizji!

Marcelina Zawadzka chłopak – gwiazda pochwaliła się ukochanym na Instagramie

O tym, że serce Zawadzkiej jest zajęte wiemy od kilkunastu tygodni. Niemniej para nie pokazywała się razem na żadnych ściankach, ani wydarzeniach. Na próżno było też szukać w sieci wspólnych zdjęć zakochanych. Aż do Dnia Chłopaka. Marcelina z tej okazji opublikowała na Instagramie post, z  którym złożyła życzenia swojemu wybrankowi.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka. W szczególności dla tego jedynego, najważniejszego i ulubionego @maxgloeckner. Cieszę się, że spotkałam Cię na mojej drodze #dzienchlopaka #truelove – pisze modelka.

Kim jest chłopak gwiazdy? Max Gloeckner jest niemieckim przedsiębiorcą. Na co dzień prowadzi firmę Healy Worls GmbH, mającej w ofercie urządzenia wspomagające zdrowie. Mężczyzna zajmuje też stanowisko dyrektora w firmie zajmującej się nieruchomościami. Prywatnie uwielbia podróże.

Ładna z nich para, prawda? Zresztą podobnego zdania są też obserwatorzy Marceli. Wiele osób, w tym między innymi Basia Kurdej-Szatan zostawiło pod zdjęciem mnóstwo pozytywnych komentarzy. Większość zachwyca się urodą Marceliny i Maxa. Są jednak i tacy, którzy dostrzegają między nimi podobieństwo. Czy ty też to widzisz?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Polecane wideo

Młodszy syn Britney Spears ma już 15 lat. Jego dziewczyna chwali się romantycznymi zdjęciami
Młodszy syn Britney Spears ma już 15 lat. Jego dziewczyna chwali się romantycznymi zdjęciami - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.10.2021 09:09
w trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy wszystko co tam jest wyprodukowane jest dawane na złom specjalnie każą oszczędzać wszystko że to niby produkt drugiej kategorii jak ktoś ma jakie ktokolwiek pojęcie o życiu to sam zauważy że tam coś jest nie tak nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy bo to jest bezsens taka praca coś produkować starać się a oni dają wszystko jak leci na hutę i na przetop do wielkiego pieca nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej nie dajcie robić z siebie idio tow
odpowiedz

Polecane dla Ciebie