Joanna Opozda i Antek Królikowski potwierdzili ciążę! „Tak, to prawda, spodziewamy się dziecka”

„Zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze – by móc je chronić, musimy mu zapewnić spokój”.
Joanna Opozda i Antek Królikowski potwierdzili ciążę! „Tak, to prawda, spodziewamy się dziecka”
Fot. Instagram.com (@asiaopozda)
30.09.2021

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego uchodził za jeden z najbardziej burzliwych w polskim show-biznesie. Para zaczęła się ze sobą spotykać w lipcu 2020 roku, ale ich związek przetrwał tylko 8 miesięcy. W czerwcu zakochani poinformowali, że znów są razem, a na ślub zdecydowali się zaledwie dwa miesiące później.

Zobacz również: Dwie bajeczne suknie, taniec do „Króla Lwa” i tłum gwiazd. Tak wyglądało wesele Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Natychmiastowe zaręczyny i sakramentalne “tak” wzbudziło wiele spekulacji. W Sieci zaczęły krążyć plotki na temat tego, jakoby Joanna Opozda w momencie ślubu była już w odmiennym stanie, a internauci doszukiwali się na zdjęciach ciążowego brzuszka. Sami nowożeńcy konsekwentnie nie komentowali tych doniesień.

Aż do dzisiaj. Joanna Opozda i Antek Królikowski opublikowali na swoich profilach na Instagramie oficjalne oświadczenie, w którym potwierdzili, że niebawem zostaną rodzicami.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Joanna Opozda i Antek Królikowski potwierdzili ciążę

Małżonkowie opublikowali w mediach społecznościowych wpis o identycznej treści, w którym czytamy:

W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach bolesnymi, głęboko naruszającymi naszą prywatność oraz szerzącymi nieprawdziwe informacje publikacjami medialnymi, zdecydowaliśmy się zabrać głos.

Tak, to prawda, spodziewamy się̨ dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi.

Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój

i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego

– przedmiotem medialnej dyskusji.

W kontekście coraz powszechniejszego problemu mowy nienawiści oraz zagrożeń

i gigantycznego stresu, z jakimi mierzą się dziś nie tylko osoby publiczne, ale też ich bliscy, pragniemy poprosić Państwa o uszanowanie naszej prywatności w tym bardzo szczególnym momencie życia. Kierujemy do Państwa uprzejmą prośbę o nierozpowszechnianie doniesień na temat naszej Rodziny i życia osobistego.

Nikt z Państwa, martwiąc się o bezpieczeństwo ciąży, nie chciałby mierzyć się z taką nagonką i manipulacjami, w jakie zostaliśmy wciągnięci my. Liczymy, że życzliwość i zrozumienie zwyciężą nad bezlitosną logiką klików i sensacji. Tak po prostu, po ludzku.

Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli podzielić się z Państwem naszym szczęściem. Dziś jednak zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze – by móc je chronić, musimy mu zapewnić spokój.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Nie pozostaje nam nic innego, jak złożyć przyszłym rodzicom gratulacje i życzyć im dużo spokoju w tym wyjątkowym czasie.

Zobacz również: Antoni Królikowski wreszcie wyznał, dlaczego tak szybko zdecydował się na ślub z Joanną Opozdą

Polecane wideo

Znaki zodiaku, które nigdy nie powinny za siebie wychodzić. To przepis na rozwód
Znaki zodiaku, które nigdy nie powinny za siebie wychodzić. To przepis na rozwód - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 06.10.2021 09:10
w trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy wszystko co tam jest wyprodukowane jest dawane na złom specjalnie każą oszczędzać wszystko że to niby produkt drugiej kategorii jak ktoś ma jakie ktokolwiek pojęcie o życiu to sam zauważy że tam coś jest nie tak nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy bo to jest bezsens taka praca coś produkować starać się a oni dają wszystko jak leci na hutę i na przetop do wielkiego pieca nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej nie dajcie robić z siebie idio tow
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 30.09.2021 15:11
I dlatego, że Para chce mieć spokój napisaliście o nich kolejny artykuł. Brak jakiegokolwiek szacunku. Przykro mi, że panuje taka znieczulica!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie