Sandra Kubicka i Baron są parą?! „Spotykają się już od dłuższego czasu”

Podobno Sandra chciałaby już ujawnić tę relację, ale na prośbę ukochanego milczy.
Sandra Kubicka i Baron są parą?! „Spotykają się już od dłuższego czasu”
fot. Instagram @sandrakubicka/ @alekbaron
30.09.2021

Sandra Kubicka nie ma szczęścia w miłości. Choć właściwie może powinniśmy napisać „nie miała”. Od wczoraj trwa bowiem medialne śledztwo w sprawie jej nowego ukochanego. Kim jest wybranek serca modelki? Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że mowa o Baronie. Jak donoszą informatorzy serwisu pudelek.pl, 26-latka chciałaby już wykrzyczeć światu z kim się spotyka, jednakże jej pragnienie hamuje sam basista.

Sandra Kubicka chłopak – czy modelka spotyka się z Baronem?

Skąd przypuszczenia, ze między tą dwójką jest coś więcej niż przyjaźń? Już od jakiegoś czasu Sandra opowiada w mediach społecznościowych i przed kamerami, że jest zakochana. Jej partnerem ma być dojrzały mężczyzna, który ofiarowuje jej spokojną miłość. Oczywiście te kilka sugestii nie naprowadziło od razu fanów modelki na trop, niemniej kiedy obserwuje się Instastories zarówno jej, jak i Barona, widać, że para spędza czas w tych samych miejscach. Anonimowy informator zdradza, że podobno zakochani spotykają się już od dłuższego czasu, jednakże Alek nauczony doświadczeniem nie chce ujawnić ich relacji. Zresztą niedawno Julia Wieniawa przyznała, że jej związek z Baronem stworzyły poniekąd media i to plotkarskie portale sprawiły, że w nim utknęła. 

Baron bardzo dba, by fotoreporterzy nie wypatrzyli ich razem. Po doświadczeniach z Blanką wie już, jak dobrze ukrywać się przed paparazzi i nie chce wystawiać swojego związku na widok publiczny. To Sandra chciałaby już ujawnić łączącą ich relację i móc pokazywać się z nim na ściankach, ale na prośbę Alka milczy – czytamy na portalu.

Myślisz, że para niedługo potwierdzi te doniesienia?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝕬𝖑𝖊𝖐𝖘𝖆𝖓𝖉𝖊𝖗 𝕸𝖎𝖑𝖜𝖎𝖜-𝕭𝖆𝖗𝖔𝖓 (@alekbaron)

Polecane wideo

W przeszłości Blanka Lipińska miała... ciemne włosy! W której wersji lepiej?
W przeszłości Blanka Lipińska miała... ciemne włosy! W której wersji lepiej? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.10.2021 09:10
w trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy wszystko co tam jest wyprodukowane jest dawane na złom specjalnie każą oszczędzać wszystko że to niby produkt drugiej kategorii jak ktoś ma jakie ktokolwiek pojęcie o życiu to sam zauważy że tam coś jest nie tak nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy bo to jest bezsens taka praca coś produkować starać się a oni dają wszystko jak leci na hutę i na przetop do wielkiego pieca nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej nie dajcie robić z siebie idio tow
odpowiedz

Polecane dla Ciebie