„Ten pan moje serce skradł już 5 lat temu” - pisze Iga Krefft i pokazuje, jak wygląda jej ukochany

Para zagrała kiedyś razem na planie „M jak miłość”.
„Ten pan moje serce skradł już 5 lat temu” - pisze Iga Krefft i pokazuje, jak wygląda jej ukochany
Iga Krefft, fot. Instagram @ofeliaigakrefft
28.09.2021

Igę Krefft większość z nas zna jako serialową Ulę z „M jak miłość”. Niektórzy jednak kojarzą też twórczość muzyczną gwiazdy TVP2. Dziewczyna nagrywa bowiem piosenki, a w 2019 roku wydała swoją pierwszą płytę, „Ofelia”. I choć artystka dzieli się na Instagramie ze swoimi obserwatorami dość intymnymi tematami ze swojego życia (często mówi o chorobach psychicznych czy własnej depresji), wybranka swojego serca próbowała nie wypychać na pierwszy plan.

Przeczytaj też: Jak mieszka Iga Krefft? Klimatyczne gniazdko w stylu vintage

Iga Krefft pokazała swojego chłopaka

Teraz jednak zrobiła wyjątek i opublikowała w social mediach romantyczne zdjęcie z ukochanym. Fotografię opatrzyła uroczym komentarzem.

Ten pan moje serce skradł już pięć lat temu i moje dotychczas łamane serce zreperował w ciągu tych pięciu lat. Czekałam na niego długo i nie wiem skąd, ale pewnego dnia wiedziałam, że to coś wyjątkowego! Nie uwierzycie, może, ale ten pewien dzień to był 28 lipca, pięć lat temu, czyli dzień pierwszego mojego pełnowymiarowego koncertu ofeliowego! Kiedyś może podzielę się bardziej moimi miłosnymi historiami! Tymczasem kocham go i nie przestanę! – pisze Krefft.

Kim jest partner Igi? To Wiktor Ejryszew, na co dzień zajmujący się reżyserią oraz pisaniem scenariuszy. Para poznała się na planie „M jak miłość”, kiedy to chłopak wcielił się w postać studenta w jednym z odcinków polskiego tasiemca. 

Przeczytaj też: Iga Krefft wyznaje, że od lat cierpi na nerwicę z epizodami depresji. „Dramat z każdej sytuacji, płacz o pierdoły”

Wyglądają razem pięknie, prawda? Zresztą podobne do naszego zdania mają także obserwatorzy Ofelii, którzy nie szczędzili pod postem miłych słów oraz życzeń pomyślności.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez O F E L I A (@ofeliaigakrefft)

Polecane wideo

Młodszy syn Britney Spears ma już 15 lat. Jego dziewczyna chwali się romantycznymi zdjęciami
Młodszy syn Britney Spears ma już 15 lat. Jego dziewczyna chwali się romantycznymi zdjęciami - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie