Ania Skura pokazała, jak wygląda po operacji biustu

Blogerka kilka tygodni temu przeszła poważną operację, która miała naprawić skutki nieudanego zabiegu modelowania biustu.
Ania Skura pokazała, jak wygląda po operacji biustu
Anna Skura, fot. Instagram @whatannawears
24.09.2021

Ostatnie kilkanaście miesięcy nie było łatwe dla Ani Skury. Blogerka musiała się zmierzyć w ostatnim czasie nie tylko ze śmiercią ojca i rozwodem, lecz także z poważnym zabiegiem chirurgicznym. Dlaczego influencerka trafiła do szpitala? Choć początkowo nie mówiła zbyt wiele o swoim stanie zdrowia, niedawno otworzyła się i wyjawiła obserwatorom, że musiała poddać się operacji, która miała na celu naprawienie szkód, które wyrządziło w jej ciele modelowanie biustu.

Przeczytaj też: Ania Skura zdradziła, jaki był prawdziwy powód jej ostatniej operacji

Ania Skura pokazuje, jak wygląda jej biust po operacji

Ania kilka lat temu powiększyła piersi przy pomocy metody Aquafilling. Zabieg ten miał być bezpieczną alternatywą dla tradycyjnych sposobów poprawy wyglądu klatki piersiowej. Niestety jednak okazało się, że żel, który aplikuje się miejscowo i który po pewnym czasie ma się wchłonąć, migruje po ciele i uszkadza tkanki. W efekcie działanie to może doprowadzić nawet do śmierci.

I choć blogerka nie opowiadała zbyt wiele o zabiegu ratującym jej życie, zdradziła że jej piersi nie będą już takie same. Jednocześnie obawiała się ona o swój nowy wygląd. Dziś zdecydowała się pokazać, jak prezentuje się jej biust. Czy widać dużą różnicę? Piersi są rzeczywiście mniejsze, ale Ania jest tak drobną kobietą, że zdecydowanie „wszystko” do siebie pasuje. Zresztą wszystko wskazuje na to, że kobieta zaakceptowała ponownie swoje ciało. 

Zamknięcie oczu niczego nie zmieni. Nic nie zniknie tylko dlatego,że udajesz, że nie widzisz,co się dzieje.A następnym razem,gdy je otworzysz, będzie może jeszcze gorzej… - napisała Ania pod postem.


Anna Skura, fot. Instagram @whatannawears

Polecane wideo

„Długo walczyłam ze wstydem”. Kobiety pokazują swoje zdjęcia po porodach
„Długo walczyłam ze wstydem”. Kobiety pokazują swoje zdjęcia po porodach - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
On (Ocena: 1) 26.09.2021 15:25
No deska. :)
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie