Młodszy syn Britney Spears ma już 15 lat. Podobny do słynnej mamy?

Jayden Federline jest zakochany - to już prawie dorosły mężczyzna!
Młodszy syn Britney Spears ma już 15 lat. Podobny do słynnej mamy?
Fot. Instagram.com (@freebritneyph/@matt.nicholson.16100)
28.09.2021

Ostatnio o Britney Spears znów jest wyjątkowo głośno. Wszystko za sprawą jej walki o wolność i wyswobodzenie się spod kurateli narzuconej na nią 13 lat temu. W czerwcu gwiazda w emocjonalnym wystąpieniu zwróciła się do sądu z prośbą o możliwość odzyskania kontroli nad własnym życiem. 

Zobacz również: Szokujące wyznanie Britney Spears: „Chciałabym pozwać moją rodzinę”

Niedawno Britney ogłosiła, że zaręczyła się z wieloletnim chłopakiem, Samem Asgharim. Wcześniej wielokrotnie mówiła, że marzy o tym, by ponownie zostać mamą - piosenkarka wychowuje już dwóch synów z małżeństwa z Kevinem Federlinem, które zakończyło się w 2007 roku. W roku 2005 urodziła Seana Prestona, a rok później Jaydena Jamesa. 

Dziś młodszy z chłopców ma już 15 lat i jest zakochany. Ostatnio jego dziewczyna pochwaliła się romantycznymi zdjęciami pary.  

Młodszy syn Britney Spears ma 15 lat. Jak dziś wygląda Jayden? 

Jayden Federline i jego dziewczyna, Savannah Nicholson, jakiś czas temu wybrali się na szkolny bal. Z tej okazji nastolatka zamieściła na Instagramie parę romantycznych fotek. 

Na zdjęciach widzimy syna Britney Spears z sympatią, pozujących na tle limuzyny. Jayden jest wysoki jak na swój wiek, a na wielkie wyjście założył elegancki garnitur z różowym krawatem, idealnie pod kolor kreacji swojej ukochanej. Trzeba przyznać, że para prezentuje się wyjątkowo uroczo.  

Jak dziś wygląda młodszy syn Britney Spears? Dowiecie się tego z naszej galerii. Podobny do słynnej mamy? 

Polecane wideo

Metamorfozy uczestników „Top Model”. „Celowo ją oszpecili”
Metamorfozy uczestników „Top Model”. „Celowo ją oszpecili” - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie