Ewa Chodakowska pokazuje blizny i rozstępy. Jeszcze nigdy nie prezentowała się w takiej wersji

Spodziewałaś się takiego postu?
Ewa Chodakowska pokazuje blizny i rozstępy. Jeszcze nigdy nie prezentowała się w takiej wersji
Ewa Chodakowska, fot. Instagram @chodakowskaewa
24.09.2021

Ewie Chodakowskiej można pozazdrościć wielu rzeczy. Udanej kariery, przystojnego męża, a przede wszystkim ciała. Trenerka regularnie na Instagramie pokazuje, jak ćwiczy swoją sylwetkę i jak wyglądają efekty tej pracy. Czy ma idealną figurę? Oczywiście! Ale jeśli myślisz, że na jej skórze nie znajdziesz „niedoskonałości”, to jesteś w błędzie.

Przeczytaj też: Ewa Chodakowska otwiera hotel!

Ewa Chodakowska pokazała blizny i rozstępy

Cellulit, rozstępy czy blizny to coś, czego wstydzi się każda z nas. I niesłusznie, ponieważ na ciele każdej kobiety znajdują się takie „skazy”. I nie ma tutaj znaczenia, czy jesteś młoda czy dojrzała lub też ile centymetrów liczy twoja talia. Ważne jest bowiem, by nauczyć się akceptować swoje ciało i zrozumieć, że to właśnie te małe niedoskonałości czynią je wyjątkowym i prawdziwym.

Zresztą taką właśnie lekcje otrzymałyśmy niedawno od Ewy Chodakowskiej. Trenerka wrzuciła bowiem na swój Instagram zdjęcia, na których widać zarówno blizny, jak i rozstępy. Czy się ich wstydzi? Absolutnie. Powtarza natomiast jak mantrę, że to właśnie one sprawiły, że czuje się wyjątkowa.

Kocie paski na udach… Zarys mięśni… Piegi… WSZYSTKO KOCHAM I AKCEPTUJE… to wszystko jest moje... najbliższe... i wyjątkowe... bo inne... – pisze Ewa.

Gwiazda dodaje również, że każda z blizn to pamiątka, która przypomina jej, jak żywym dzieckiem była. Twierdzi też, że choć mogłaby, nigdy żadnej z nich nie usunie.

Troszczę się o siebie najlepiej jak potrafię… zdrowo się odżywiam… uprawiam aktywność fizyczną…regeneruje się… Jestem swoją najlepszą wersją… Nie PERFECT… PERFECT to iluzja… utopia… niedościgniony SURREAL, który do szczęścia nie jest mi potrzebny… KAŻDA Z NAS JEST CUDEM – dodaje Chodakowska.

Przeczytaj też: „Dał mi pół roku”. Ewa Chodakowska zdradza, jak zareagował jej mąż, gdy dowiedział się, że nigdy nie będą mieli dzieci

Zgadzasz się z nią? My bardzo!

fot. Instagram @chodakowskaewa

fot. Instagram @chodakowskaewa

fot. Instagram @chodakowskaewa

Polecane wideo

Acne-fluencerki robią furorę w mediach społecznościowych. Internauci pokochali ich trądzik i autentyczność
Acne-fluencerki robią furorę w mediach społecznościowych. Internauci pokochali ich trądzik i autentyczność - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
małgosia (Ocena: 5) 06.10.2021 14:26
i bardzo dobrze. taka jest prawda, że idealnie to wyglądało na instagramie gdy były z tego pieniądze. teraz jest pieniądz tam gdzie jest i jakaś blizna czy rozstępy. z dwójki złego wolę tę drugą opcję, bo pokazuje się normalne ciało i normalność ogólnie. sama walczę z cellulitem ćwiczeniami, masażami, dietą, vialise jako kremem i peelingami, ale nadal uważam, że jest to normalne posiadać i nie widzę powodu by czuć się gorzej, bo coś mam widoczne. sama chce nie mieć cellulitu, ale TO JEST NORMALNE i nie powinno mnie to definiować jako osoby.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.09.2021 12:40
No bo to ludzkie. Fajnie, że ćwiczy, pokazuje kobietom zdrowy styl życia. Lubię ją
odpowiedz

Polecane dla Ciebie