Strażniczka parku narodowego ostrzegała Gabby Petito. Kobieta wyczuwała, że sytuacja jest bardzo napięta

Wczoraj koroner potwierdził, że blogerka została zamordowana.
Strażniczka parku narodowego ostrzegała Gabby Petito. Kobieta wyczuwała, że sytuacja jest bardzo napięta
fot. Instagram @gabspetito
23.09.2021

Od połowy września świat żyje sprawą morderstwa Gabby Petito. 22-letnia blogerka zaginęła podczas podróżny z narzeczonym. Przez kilka dni była poszukiwana przez rodzinę i policję. Niestety jednak wczoraj koroner potwierdził, że znalezione ciało na terenie parku narodowego, który zwiedzała, należy właśnie do niej. Co dziś wiadomo na temat tej sprawy? Każdego dnia w sieci pojawiają się nowe informacje. Aktualnie pewne jest, że główny podejrzany – narzeczony Gabby – ukrywa się przed organami ścigania. Mężczyzna wrócił na początku września do swojego domu, ale nabrał wody w usta, zatrudnił adwokata, a następnie zapadł się pod ziemię. Do teraz nie udało się ustalić miejsca jego pobytu.

Przeczytaj też: Gabby Petito nie żyje. Potwierdzono, że blogerka została zamordowana

Śmierć Gabby Petito – strażniczka parku narodowego ostrzegała dziewczynę przed jej narzeczonym


Jak już wspomnieliśmy, każdego dnia można dotrzeć do nowych doniesień na temat sprawy morderstwa Gabby. Najświeższe informacje? Tym razem na światło dzienne wypłynęły zeznania strażniczki parku narodowego.
Melissa Hulls, bo to o niej mowa, była jednym z funkcjonariuszy, który zareagował na telefon świadków awantury pomiędzy Petito a Laundrie. Kobieta twierdzi, że rozmawiając z dziewczyną, dała jej znać, że uważa, że coś jest nie w porządku. Zasugerowała jej również, że związek wydaje się być toksyczny i że to zajście może być dobrym momentem, by zakończyć relację.

Prosiłam ją, aby ponownie oceniła swoją relację z partnerem. Zapytałam również o to, czy jest szczęśliwa w związku z Brianem. Prawdę mówiąc, to była dla niej szansa na znalezienie innej ścieżki, na dokonanie zmian w swoim życiu. Prawdopodobnie byłam wobec niej bardziej szczera niż powinnam – mówi Melissa Hulls w rozmowie z portalem "Desert News".
Dlaczego strażniczka nie zdecydowała się na bardziej stanowcze kroki, aniżeli rozmowa? Jak twierdzi, ani ona, ani jej koledzy, nie sądzili, że sprawa nabierze takiego rozwoju. Zakładali bowiem, że to poważna, ale jednak chwilowa kłótnia zakochanych i gdy wrócą do domu, wszystko się ułoży. Dziś Hulls ma wyrzuty sumienia, że nie pomogła Gabby.

Przeczytaj też: Znaleziono ciało, które najprawdopodobniej należy do Gabby Petito, czyli zaginionej przed trzema tygodniami youtuberki

Przypomnijmy, że jeszcze przed tym zdarzeniem, para została zatrzymana przez kontrolę drogową. Narzeczeni byli zdenerwowani i mieli na ciele ślady walki. Niemniej żadne z nich nie chciało zgłosić popełnienia przestępstwa.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gabby (@gabspetito)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gabby (@gabspetito)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gabby (@gabspetito)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 27.09. - 3.10.
Horoskop tygodniowy 27.09. - 3.10. - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.09.2021 22:14
Przykro się do czyta...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie