Krystyna Janda w ostrych słowach o niezaszczepionych: „Nie powinni móc chodzić do pracy!”

Podzielasz jej zdanie?
Krystyna Janda w ostrych słowach o niezaszczepionych: „Nie powinni móc chodzić do pracy!”
Krystyna Janda, fot. Instagram @tojajanda
22.09.2021

Kiedy w Polsce rozpoczęła się akcja szczepień, Krystyna Janda została bohaterką pewnej afery. Aktorka otrzymała bowiem swoją dawkę jeszcze w momencie, gdy osoby najbardziej narażone na ciężki przebieg Covid-19 nie miały ustalonych terminów. Gwiazda tłumaczyła się wówczas, że myślała, że otrzymuje zastrzyk poza kolejnością, ponieważ bierze udział w akcji promocyjnej szczepienia się przeciwko koronawirusowi. Z czasem jednak emocje opadły, a Janda zaczęła głośno mówić, że już chciałaby otrzymać trzecią dawkę preparatu.

Przeczytaj też: Jakie obostrzenia czekają nas jesienią?

Krystyna Janda mówi ostro o osobach niezaszczepionych

Krystyna poza tym, że czeka w niecierpliwości na trzecią dawkę szczepionki, ma też żal do rządu, że nie wprowadził obostrzeń dla osób niezaszczepionych. Krótko mówiąc nie zadziałał tak, jak inne państwa europejskie. Zresztą 68-latce przeszkadza nie tylko to, że niezaszczepieni mogą swobodnie korzystać z życia, lecz także że chodzą oni do pracy…

Ja się zastanawiam, czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Niech oni tu w ogóle nie przychodzą. Ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni, nie powinni móc chodzić do pracy! Jak ktoś przyjdzie do sklepu czy stanie za blisko mnie, to ja wszystkim zwracam uwagę. Ja nie chcę się spotykać z ludźmi, którzy są niezaszczepieni - mówi w rozmowie z Jastrząb Post.

Przeczytaj też: Zawieszenie programu „500 plus” i wzrost podatków po pandemii?

Myślisz, że ma rację? Przypomnijmy, że niedawno Magda Gessler także stwierdziła, że w jej lokalach będą obsługiwani wyłącznie zaszczepieni lub z negatywnym testem. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krystyna Janda (@tojajanda)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 27.09. - 3.10.
Horoskop tygodniowy 27.09. - 3.10. - zdjęcie 1
Komentarze (111)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 02.11.2021 06:35
Jeżeli jesteś zaszczepiony, to czego się obawiasz czyżbyś nie wierzył w działanie szczepionki
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.10.2021 07:50
A co moze mieć do powiedzenia osoba ktora zyje z "odszkodowań" covidowych???
odpowiedz
Jandatykurfo (Ocena: 1) 28.09.2021 07:43
Stara raszpla,która pędzi do NWO....dramat. Zamknąć ja w odosobnieniu....tfu!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.09.2021 20:45
Czytam komentarze i nie mogę zrozumieć jak w 21 wieku ludzie mogą mieć takie poglądy. Wymyślanie bzdur o braku covida, lekkiej chorobie i złych szczepionkach w świecie gdzie każdy umie czytać, obowiązek szkolny do 18 lat. Uczyliśmy sie przecież o czynnikach chorobotwórczych, zapobieganiu i szczepionkach. Na historii o dżumie i hiszpance a jednak piszą niektórzy nie wierze w covid, szczepionki złe ale jednocześnie nie ma problemu z niebadanymi suplementami Niektórzy palą a większość pije, nie można zapominać o fatalnym odrzywianiu i nadadze.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 25.09.2021 07:46
Na szczescie dla niej za gadanie głupot nie karają-a szkoda
odpowiedz

Polecane dla Ciebie