Olga Bołądź pokazuje na ściance partnera. Para wyglądała zjawiskowo!

Widać, że dzieli ich 7 lat różnicy?
Olga Bołądź pokazuje na ściance partnera. Para wyglądała zjawiskowo!
Olga Bołądź, fot. Instagram @olgaboladz_official
21.09.2021

Miłosne życie Olgi Bołądź możemy uznać jako burzliwe. Aktorka na przestrzeni kilku lat zaliczyła parę związków, w tym między innymi relacje z Mikołajem Roznerskim czy Sebastianem Fabijańskim. Niestety jednak każda z nich miała dość krótki termin ważności. I choć mogło się już wydawać, że aktorkę opuścił miłosny anioł stróż, w ciągu ostatnich miesięcy i nad jej życiem zaświeciło słońce.

Olga Bołądź – nowy partner

Zawodowo Olga radzi sobie świetnie. Prywatne życie układa jej się teraz jednak wcale nie gorzej. 37-latka zdradziła w zeszłym roku, że znowu jest zakochana. Kim jest wybranek Bołądź? To Jakub Chruścikowski. Co o nim wiemy? Mężczyzna ma 30 lat i jest przedsiębiorcą. Posiada kilka lokali w Warszawie, w tym restauracji oraz klubów.

Aktorka pokazała swojego partnera kiedyś na Instagramie, a paparazzi udało się przyłapać zakochanych podczas wspólnych wakacji. Niemniej wygląda na to, że związek Olgi i Jakuba wszedł na wyższy poziom, ponieważ gwiazda zdecydowała się pokazać chłopaka na ściance, podczas 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Na tę okazję Bołądź wybrała czarną, dopasowaną sukienkę za kolano oraz błyszczące kozaki na słupku. Jakub natomiast wybrał granatowy garnitur i szarą kamizelkę. Para wyglądała na bardzo zakochaną.

Pasują do siebie?

fot. AKPA

fot. AKPA

Polecane wideo

Suknie ślubne z AliExpress: Za najdroższą zapłacisz zaledwie… 600 zł
Suknie ślubne z AliExpress: Za najdroższą zapłacisz zaledwie… 600 zł - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie