Znaleziono ciało, które najprawdopodobniej należy do Gabby Petito, czyli zaginionej przed trzema tygodniami youtuberki

22-letnia influencerka wyjechała w podróż kamperem z narzeczonym. Mężczyzna wrócił do domu, a dziewczyna do dziś nie dała rodzinie znaku życia.
Znaleziono ciało, które najprawdopodobniej należy do Gabby Petito, czyli zaginionej przed trzema tygodniami youtuberki
fot. Instagram @gabspetito
20.09.2021

Od paru dni świat żyje historią Gabby Petito, czyli 22-letniej youtuberki, która zaginęła w dziwnych okolicznościach. Dziewczyna wybrała się bowiem z podróż kamperem wraz ze swoim narzeczonym. I choć wycieczka dobiegła końca, do domu wrócił jedynie mężczyzna. Brian Laundrie, bo to o nim mowa, od przyjazdu do miejsca zamieszkania nie pisnął ani słówka na temat tego, co się stało lub mogło stać z jego ukochaną.

Przeczytaj też: On wrócił, a po niej słuch zaginął. Znana youtuberka nie dotarła do domu po wyprawie kamperem z narzeczonym

Gabby Petito – czy odnaleziono jej ciało?

Gabby Petito uznano za zaginioną 11 września tego roku. Zaniepokojeni rodzice zgłosili na policji, że ostatni kontakt z córką mieli pod koniec sierpnia, z czego nie są w stanie potwierdzić, czy ostatnie wiadomości tekstowe pisało do nich ich dziecko. Jednocześnie chłopak dziewczyny nie chce wyjaśnić w żaden sposób zaistniałej sytuacji, tłumacząc że zazwyczaj w takich momentach główne podejrzenia padają właśnie na partnera. Służy oczywiście przyjęły zgłoszenie i rozpoczęły poszukiwania. Z jakim skutkiem?

Na terenie Parku Narodowego Grand Teton w stanie Wyoming znaleziono ciało młodej kobiety, które odpowiada rysopisowi zaginionej. Na ten moment jednak nie wiadomo w stu procentach czy mowa tutaj o Gabby. Potrzebna jest bowiem identyfikacja kryminalistyczna. Aktualnie nie znamy również przyczyny śmierci znalezionej dziewczyny.

Przeczytaj też: Duffy zdradza szokujące szczegóły porwania: „Przez 4 tygodnie odurzano mnie narkotykami i wywieziono do obcego kraju”

Dodajmy, że parę dni temu policja dotarła do nagrań z zatrzymania narzeczonych podczas kontroli drogowej. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna nosili ślady walki fizycznej, ale żadne nie chciało zgłaszać popełnienia przestępstwa. Jak zeznawali funkcjonariusze, para wydawała się być bardzo zdenerwowana i pokłócona.

Polecane wideo

Influencerka przełamuje wizerunek idealnego Instagrama. Jej zdjęcia są hitem Sieci
Influencerka przełamuje wizerunek idealnego Instagrama. Jej zdjęcia są hitem Sieci - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.09.2021 22:09
Cyt.,,Po przyjechaniu do domu,Brian Laundrie wynajął adwokata i nabrał wody w usta. Prawnik tłumaczył, że jego klient nie chce nic mówić, ponieważ w takich sytuacjach, to zawsze partner staje się podejrzanym numer jeden... ,, - No bo to ON ją zabił. Wszystko na to wskazuje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.09.2021 15:31
To prawdopodobnie czy na pewno to jej ciało ? To zasadnicza różnica.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 21.09.2021 05:35
Jesteście żenujące. Nawet nie macie pewności, czy to rzeczywiście ta dziewczyna, ale dla kliknięć będziecie wypisywać bzdury wyssane z palca. Etyki dziennikarskiej nie ma w was za grosz, grafomańskie bulwarówy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie