On wrócił, a po niej słuch zaginął. Znana youtuberka nie dotarła do domu po wyprawie kamperem z narzeczonym

Dziewczynę 1. września uznano za zaginioną.
On wrócił, a po niej słuch zaginął. Znana youtuberka nie dotarła do domu po wyprawie kamperem z narzeczonym
fot. Instagram @gabspetito
17.09.2021

Od kilkunastu godzin świat żyje doniesieniami ze Stanów Zjednoczonych na temat zaginięcia 22-letniej influencerki, Gabrielle Petito. Dziewczyna została uznana za zaginioną 1 września tego roku, gdy nie wróciła do domu po kamperowej wyprawie ze swoim narzeczonym. Co istotne – mężczyzna ukończył podroż i na początku miesiąca pojawił się w miejscu swojego zamieszkania.

Przeczytaj też: Duffy zdradza szokujące szczegóły porwania: „Przez 4 tygodnie odurzano mnie narkotykami i wywieziono do obcego kraju”

Gabrielle Petito zaginęła

Rodzina dziewczyny poinformowała policję o jej zniknięciu dopiero 11 września. Jak twierdzili rodzice, do 30 sierpnia utrzymywali jeszcze kontakt z córką. Wiadomo, że 19 sierpnia para udostępniła w sieci wideo-relację z wycieczki, a 25 sierpnia na Instagramie opublikowane zostało ostatnie zdjęcie Gabrielle. Matka zaginionej zgłosiła również, że ostatni raz rozmawiała z dziewczyną na FaceTime 24 sierpnia, a do ostatniego dnia miesiąca otrzymywała od niej wiadomości sms. Nie ma jednak stu procent pewności, że były one pisane właśnie przez jej dziecko.

A co na to wszystko narzeczony dziewczyny? Tutaj sytuacji się komplikuje. Brian Laundrie wrócił bowiem po wyprawie do domu na Florydzie, ale nabrał wody w usta, gdy mowa o zaginięciu jego dziewczyny. Dlaczego? Jak twierdzi jego prawnik, chłopak obawia się, że zostanie niesłusznie oskarżony. W większości przypadków, w podobnych sytuacjach, głównym podejrzanym stają się bowiem partnerzy. 

Przeczytaj też: Zamówiła Ubera i wsiadła do samochodu. Wtedy po raz ostatni widziano ją żywą

Rodzice Gabrielle proszą kontakt wszystkich tych, którzy mogliby posiadać jakiekolwiek informacje na temat aktualnego miejsca pobytu ich córki. Policja jednocześnie rozpoczęła poszukiwania dziewczyny. W tym momencie przeszukiwany jest kamper, którym para wspólnie poróżowała.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gabby (@gabspetito)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gabby (@gabspetito)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gabby (@gabspetito)

Polecane wideo

Influencerka przełamuje wizerunek idealnego Instagrama. Jej zdjęcia są hitem Sieci
Influencerka przełamuje wizerunek idealnego Instagrama. Jej zdjęcia są hitem Sieci - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.09.2021 13:39
A może w USA takie zachowanie to norma, w sensie że ona nie wraca a on ma to w odwłoku i sam jedzie do domu. Kiedyś natrafiłam na historię o zaginięciu dziecka (małego), rodzina zwlekała dwa tygodnie z powiadomieniem policji że zniknęło. Okazało się że nie mieli nic wspólnego z jego śmiercią, a to że zwlekali tłumaczyli tym że "liczyli na to że samo się znajdzie".
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.09.2021 18:58
No zazwyczaj glownym podejrzanym jest najbliższa osoba ,np partner ...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.09.2021 18:53
Tak to jest kochani ze sprawami kryminalnymi . Znane you tuberki, lubią być nagrane, ale zawsze tak jest, chwili śmierci nikt nie ujął...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.09.2021 13:41
Bo na bank on ją zabił i pozbył się ciała niewiadomo gdzie. Wszystko na to wskazuje,m.in. jego milczenie i bezsensowne tłumaczenie jego prawnika.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.09.2021 09:47
A jak wracal do domu to na pewno nie zauwazyl, ze dziewczyny nie ma w kamperze🤨 dziwna sprawa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie