Melania Trump zniknęła z mediów. Stacja CNN wie, jaki jest powód tej sytuacji

Spodziewałaś się tego?
Melania Trump zniknęła z mediów. Stacja CNN wie, jaki jest powód tej sytuacji
Malania Trump, fot. agencja Forum
11.09.2021

Odkąd Donald Trump pożegnał się z prezydenckim fotelem, jego żona Melania usunęła się w cień. Wśród zdjęć paparazzi na próżno szukać jej ujęć. Była pierwsza dama USA tylko raz dała się sfotografować i było to podczas tegorocznych wakacji. W social mediach również hula cisza. Co więc się z nią stało?

Przeczytaj też: Kanye West chce zostać prezydentem USA. Fani krytykują decyzję: „Demokracja nie jest grą dla bogatych i sławnych!”

Melania Trump – dlaczego zniknęła z mediów?

Nic strasznego. Melania postanowiła unikać mediów. Jak twierdzi źródło stacji CNN, 51-latka robi to celowo, ponieważ nie chce być już dłużej na świeczniku. Była modelka podobno odetchnęła z ulgą, gdy okazało się, że jej mąż nie będzie już dłużej prezydentem USA. Kobieta nie ma zamiaru już więcej angażować się w politykę.

Melania Trump – czy to koniec jej małżeństwa z Donaldem?

Biorąc pod uwagę fakt, że pani Trump nie chce już mieć nic wspólnego ani z urzędem pierwszej damy, ani z polityką, można przypuszczać, że plotki o kryzysie w jej małżeństwie nie są wyssane z palca. Przypomnijmy, że Donald co jakiś czas przypomina, że w 2024 roku chce ponownie ubiegać się o prezydenturę. Z kolei Melania w lutym 2021 ściągnęła swoich pracowników z Białego Domu i otworzyła biuro na Florydzie. Mówi się także, że to właśnie tam chce osiąść już na stałe. Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, małżeństwo Trumpów przetrwało tylko ze względu na pracę Donalda, a aktualnie praktycznie nie funkcjonuje. Czy będzie więc wielki, medialny rozwód? Pożyjemy, zobaczymy. 

Przeczytaj też: Kim jest rodzina Donalda Trumpa?

 

Polecane wideo

„Top Model”. Na castingu w tajemnicy przed mężem pojawiła się... żona ministra z PiS
„Top Model”. Na castingu w tajemnicy przed mężem pojawiła się... żona ministra z PiS - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 14.09.2021 10:31
Hajs. Jedyne wytłumaczenie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.09.2021 01:09
Ta Melania duzo w zyciu musiala sie poświęcić
odpowiedz

Polecane dla Ciebie