Ewa Chodakowska otwiera hotel!

Sprawdź, gdzie znajduje się nowy biznes trenerki.
Ewa Chodakowska otwiera hotel!
fot. Instagram @chodakowskaewa
03.09.2021

Nie da się ukryć, że Ewa Chodakowska to bardzo przedsiębiorcza kobieta. Trenerka ma bowiem na swoim zawodowym koncie nie tylko metamorfozy wielu Polek, lecz także stworzenie własnych firm, które zajmują się między innymi produkcją kosmetyków, strojów kąpielowych, a także zdrowych przekąsek. Ambitna 39-latka nie zamierza jednak poprzestać na dotychczasowych działaniach i tym razem stawia na podbicie… branży turystycznej.

Przeczytaj też: Ewa Chodakowska dopiero teraz przyznaje, że nie planuje zostać matką. „Bałam się linczu, wykluczenia i hejtu”

Ewa Chodakowska hotel – co wiemy o nowym projekcie trenerki?

Skąd taki pomysł? Okazuje się, że za nowym biznesem stoi przede wszystkim mąż gwiazdy, Lefteris Kavoukis. Mężczyzna od dawna szukał bowiem nowego lokum dla małżeństwa, które byłoby na tyle duże, że bez trudu pomieściłoby też członków ich licznej rodziny oraz duże grono przyjaciół. Jednakże zamiast sporych rozmiarów domu znalazł… hotel.

Jak zdradza Ewa, inwestycja zachwyciła ich od samego początku, a kwestie załatwiania formalności trwały dwa miesiące. Na tę chwile wiemy też, że hotel znajduje się w Grecji i będzie remontowany przez małżeństwo.

To było zbyt piękne, żeby było prawdziwe… Możesz sobie wyobrazić nasze emocje… Dziś zapięliśmy wszelkie formalności na ostatni guzik… i odebraliśmy klucze… Brak mi słów… Będzie BAJKA… Wierzę, że za parę lat – jak już zrobimy z tego PEREŁKĘ – sama tu wpadniesz i się o tym przekonasz – zdradziła Ewa.

Chodakowska poinformowała też fanów, że budynek znajduje się w świetnej lokalizacji, czyli przy samej plaży. Z obiektu jest też piękny widok na zachód słońca. Zresztą wszystkie te informacje potwierdzają załączone w poście zdjęcia.

Przeczytaj też: Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska na liście najbogatszych Polek. Która ma większą fortunę?

Kiedy będzie można bukować pierwsze wakacje w hotelu Ewy i Lefteris’a? Na ten moment nie wiadomo.

Odwiedzisz to miejsce? My na pewno weźmiemy je pod uwagę!

 

Polecane wideo

12 osób, które zmieniły się tak bardzo, że z trudem rozpoznają się w lustrze
12 osób, które zmieniły się tak bardzo, że z trudem rozpoznają się w lustrze - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie