Anna Lewandowska szczerze o trudach macierzyństwa: „Naprawdę nie musimy być idealne”

„Bycie mamą i spełnianie swoich pasji jest OK” - przekonuje trenerka.
Anna Lewandowska szczerze o trudach macierzyństwa: „Naprawdę nie musimy być idealne”
fot. Instagram (instagram.com/annalewandowskahpba)
30.08.2021
Wiktoria Sobocińska

Anna Lewandowska jest jedną z tych gwiazd, które łączą rozwój kariery z macierzyństwem. Jest jednocześnie ogromnym wsparciem dla swojego męża Roberta, który przeżywa teraz ważny moment w sportowym świecie, a także troskliwą mamą Klary i Laury.

Zobacz również: Anna Lewandowska wyjaśniła, co oznaczają imiona jej córek. Jedno z nich jest szczególnie ważne

Przy okazji konsekwentnie buduje swoje osobiste "imperium" w postaci linii kosmetyków, autorskich programów treningowych czy aplikacji, książek, a nawet cateringu dietetycznego. Nic dziwnego, że czasami zdarzają jej się chwile słabości, jak każdej z nas. Ostatnio na Instagramie postanowiła podzielić się z obserwatorkami bardzo osobistą refleksją

Anna Lewandowska szczerze o łączeniu pracy z macierzyństwem 

Anna Lewandowska na tegoroczny Camp by Ann pojechała ze swoimi córkami. Chociaż Klara brała udział w niektórych zajęciach w formie zabawy, to jednak Laura była na to jeszcze za młoda, więc potrzebna była pomoc. 

Treningi, wykłady, rozmowy z dziewczynami, organizacja - to moja praca i tak jak wszystkie pracujące mamy potrzebuję wsparcia

- wyznała gwiazda w najnowszym poście. 

Okazało się, że łączenie macierzyństwa ze swoją pasją wcale nie jest takie proste. Dziewczynki pragną towarzystwa mamy na każdym kroku. 

Ile razy słyszałyście: „Tak szybko wróciłaś do pracy? A co z dziećmi? Dla mnie dzieci są najważniejsze!”. Zastanawiam się, na jakiej podstawie ktoś uważa, że skoro pracuję, to dla mnie nie?!

- spytała trenerka, której praca zawodowa jest jednocześnie jej największą pasją. Jej zdaniem macierzyństwo nie jest łatwe nawet bez takich "troskliwych" pytań ze strony innych

Trzeba poprzestawiać sobie w głowie. Pogodzić się z tym, że nie masz już 100% kontroli nad swoim życiem. Nauczyć się prosić o pomoc i odpuszczać na mniej ważnych polach. Przestać dążyć do perfekcji. Naprawdę nie musimy być idealne. Nie ma idealnych mam, ale też nasze dzieci takich nie potrzebują... Potrzebują za to mam kochających swoje dzieci i... kochających same siebie!

- tłumaczy Lewandowska. 

Pod tymi szczerymi słowami szybko pojawiły się komentarze innych influencerek, które przyznały, że podziwiają Annę i same również starają się łączyć wychowywanie dzieci z realizowaniem siebie

Bycie mamą i pracowanie jest OK. Bycie mamą i spełnianie swoich pasji jest OK

- podsumowała we wpisie.

Zgadzacie się z nią? 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba)

Zobacz również: Bycie mamą to praca na 2,5 etatu. Na obowiązki poświęca... 98 godzin tygodniowo

Polecane wideo

Anna Lewandowska wygląda jak Dakota Johnson? Porównałyśmy zdjęcia i okazało się, że…
Anna Lewandowska wygląda jak Dakota Johnson? Porównałyśmy zdjęcia i okazało się, że… - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
nina (Ocena: 5) 07.09.2021 12:38
Macierzyństwo nie musi być idealne i często nie jest. To taka syzyfowa praca. Ogarnianie zabawek, w międzyczasie pranie i obiad. Po kolacji jak dzieci spały odpalałam roombę, żeby od samego rana dzieci mogły biegać po czystej podłodze.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.08.2021 10:19
Proszę cię, a co z tymi niańkami, które zatrudniasz? Jak zwykle kłamstwa i zwodzenie. Skończ już tę swoją wątpliwą karierę i zniknij z internetu, dwulicowa gwiazdko z pieniędzy męża.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.08.2021 19:40
powiedziała kobieta z idealną figurą
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.08.2021 17:29
Powiedziala ann, wrzucajac w internet kolejne wyretuszowane zdjecie w pozie wydluzajacej nogi 😉
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.08.2021 15:53
Dzięki Ann, bez ciebie nigdy w życiu bym sama na to nie wpadła xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie