Córki Katarzyny Figury już nie są małymi dziewczynkami. Jak dziś wyglądają Koko i Kaszmir?

Podobne do słynnej mamy?
Córki Katarzyny Figury już nie są małymi dziewczynkami. Jak dziś wyglądają Koko i Kaszmir?
Fot. Instagram.com (@kokofigura/@kaszmirfigura)
27.08.2021

Katarzyna Figura formalnie od 2000 roku jest żoną amerykańskiego producenta filmowego Kaia Schoenhalsa. Dopiero w 2012 roku aktorka wyznała, że były partner stosował wobec niej przemoc. "Przez 14 lat ukrywałam, jak naprawdę wygląda moje prywatne życie. Dlaczego? Która kobieta chce przyznać, że tkwi w toksycznym związku? Że jest poniżana, upokarzana, bita? I, co najgorsze, pozwala na to" - mówiła na łamach magazynu “Viva”. 

Zobacz również: Co robią i jak wyglądają dzisiaj synowie Kory? Nie poszli w muzyczne ślady mamy

Od tamtego czasu Katarzyna Figura próbuje rozwieść się z mężem w ramach niekończących się batalii sądowych. Póki co sprawa rozwodowa wciąż nie znalazła swojego finału. 

Córki Katarzyny Figury dorosły. Jak wyglądają Koko i Kaszmir?

Aktorka i producent doczekali się dwóch córek. W roku 2002 na świat przyszła Koko, a trzy lata później - Kaszmir. Ostatnio starsza z dziewcząt pokazała się u boku sławnej mamy na premierze filmu “The End” i wzbudziła wielkie zainteresowanie mediów. Koko ma już 18 lat i wyrosła na piękną kobietę. Również 15-letnia Kaszmir może pochwalić się wyjątkową urodą. 

Jak dziś wyglądają córki Katarzyny Figury? Przekonacie się o tym zaglądając do poniższej galerii. Przypominają słynną mamę? 

Polecane wideo

Elektryzująca, oryginalna uroda i artystyczna dusza. Tak dziś wygląda Aleksandra, córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel
Elektryzująca, oryginalna uroda i artystyczna dusza. Tak dziś wygląda Aleksandra, córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie