Antoni Królikowski wreszcie wyznał, dlaczego tak szybko zdecydował się na ślub z Joanną Opozdą

Para rozstała się w grudniu, a już w sierpniu stanęła na ślubnym kobiercu.
Antoni Królikowski wreszcie wyznał, dlaczego tak szybko zdecydował się na ślub z Joanną Opozdą
Fot. Instagram.com (@antek.krolikowski)
11.08.2021

Mało który związek w polskim show-biznesie wzbudza tak wiele emocji, jak ten Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Przed związaniem się z piękną aktorką Antek był w licznych i bardzo medialnych relacjach, którymi chętnie chwalił się na Instagramie. 

Zobacz również: Dwie bajeczne suknie, taniec do „Króla Lwa” i tłum gwiazd. Tak wyglądało wesele Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Początkowo wielu osobom wydawało się, że Joanna Opozda będzie tylko “jedną z wielu” w życiu kochliwego aktora. Gdy po kilku miesiącach związku para rozstała się tuż przed świętami Bożego Narodzenia wyglądało na to, że to już koniec tej historii miłosnej. 

Stało się jednak inaczej, a Antoni i Joanna postanowili dać sobie drugą szansę. Ich miłość przetrwała i zaledwie 8 miesięcy po zerwaniu państwo Królikowscy są już po ślubie. Teraz Antoni wyjaśnił, dlaczego tak szybko zdecydował się na oświadczyny i zmianę stanu cywilnego. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Antoni Królikowski wyjaśnił, dlaczego zdecydował się na ślub  

Ślub Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy (dziś już Opozdy-Królikowskiej) odbył się 7 sierpnia 2021 roku. Młodzi obszernie relacjonowali swój wielki dzień w mediach społecznościowych, pochwalili się też efektami ślubnej sesji zdjęciowej. 

Do jednej z fotografii aktor zamieścił wymowny opis, w którym wreszcie wytłumaczył, dlaczego tak szybko zdecydował się na ślub z Joasią. W tym celu posłużył się wyjątkowym cytatem. 

„Gdy zdasz sobie sprawę z tego, że chcesz spędzić resztę życia z daną osobą, chcesz aby ta reszta zaczęła się jak najszybciej”… Cytat z filmu „Kiedy Harry Poznał Sally”. Dziękujemy wszystkim za piękne życzenia! 

- napisał Antoni Królikowski. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć nowożeńcom szczęścia na nowej drodze życia. 

Zobacz również: Przemek Kossakowski w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Martyną Wojciechowską. Jak je skomentował?

Polecane wideo

Gwiazdy, które wybrały życie bez ślubu. Są razem już od wielu lat
Gwiazdy, które wybrały życie bez ślubu. Są razem już od wielu lat - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.08.2021 22:20
Ona jest w ciąży
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.08.2021 22:04
Takiej kobiety nie mógł wypuścić z rąk. Niech będą szczęśliwi. Ja z mężem też dość szybko od zaręczyn się pobraliśmy. Po prostu tego chcieliśmy. Wesele naprawdę mieliśmy fajne, jeszcze przed wirusem. Bawiło się z nami 250 osób, dostaliśmy dużo ciepłych słów, prezentów w tym irobota na nowe mieszkanie i zastawę porcelanową.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.08.2021 10:16
Odchudzanie było zawsze dla mnie trudne. Efekty jojo lub na tyle słabe efekty że szybko się poddawałam. Jak mam teraz figurena jest znacznie inaczej. Samo stosowanie motywuje, a blokada łaknienia pomaga. Dwa miesiace i 10kg mniej. Kto by pomyslał że jest to możliwe dla mnie wgl.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie