Córka Martyny Wojciechowskiej robi karierę muzyczną. Nagrywa swoją pierwszą płytę

„Nie nadążam za moim dzieckiem” - przyznała gwiazda.
Córka Martyny Wojciechowskiej robi karierę muzyczną. Nagrywa swoją pierwszą płytę
fot. Instagram (instagram.com/martyna.world & instagram.com/rhemahkabulaofficially)
10.08.2021
Zuzanna Niedzielska

Okazuje się, że adoptowana córka Martyny Wojciechowskiej chce zaistnieć w świecie show-biznesu, podobnie jak jej mama zastępcza.

Zobacz również: Martyna Wojciechowska przeprowadza się. Pokazała, jak wygląda jej nowe mieszkanie

Kabula Nkalango ma talent wokalny a w planach nagranie swojego pierwszego krążka. Z powodu albinizmu ma problemy ze wzrokiem i słuchem, ale konsekwentnie realizuje własną pasję pomimo przeciwności losu. Jeszcze o niej usłyszycie!

Kabula Nkalango nagrywa swoją pierwszą płytę

Martyna Wojciechowska adoptowała 23-letnią dziś Kabulę z Tanzanii, gdy ta była jeszcze nastolatką. Dziewczynka przyszła na świat z brakiem pigmentu w skórze, zwanym albinizmem. Była przez to prześladowana do tego stopnia, że grupa mężczyzn pozbawiła ją ręki, aby stworzyć z niej amulet.

Miejscowi wierzą w to, że części ciała albinosów mają magiczne właściwości. Martyna Wojciechowska tak bardzo zaangażowała się w swój reportaż, że postanowiła pomóc młodej kobiecie.

Dzisiaj Kabula wykorzystuje swoją szansę i realizuje się jako aktywistka, nagłaśniając problem, którego sama doświadczyła. Dziewczyna zawsze chciała się uczyć, a nawet zostać prawniczką.

To jednak nie wszystko. Adoptowana córka Martyny Wojciechowskiej ma kolejny talent, mianowicie kocha śpiewać, a światło dzienne ujrzał jej pierwszy teledysk.

Choć została tak ciężko doświadczona przez los, to nadal ma odwagę realizować swoje marzenia. A nic nie sprawia jej takiej przyjemności, jak wyrażanie siebie poprzez śpiew. I żeby było jasne: to nie jest mój pomysł! To w całości jej inicjatywa, pomysł i realizacja! Nie nadążam za moim dzieckiem

- napisała Martyna na Instagramie. 

Nie da się ukryć, że polska mama jest z niej bardzo dumna. Kabula już niedługo zrealizuje w studiu swoją pierwszą płytę w języku suahili. Ale nie martwcie się, nie trzeba dokładnie rozumieć znaczenia słów, ponieważ to bardzo melodyjny język, wręcz stworzony pod muzykę. 

Założyła swój kanał na YouTubie, tak jak ja, ale weźmy pod uwagę moje możliwości i moją łatwość, a zobaczmy, ile mi to zajęło czasu. Nagrywa materiał na swoją płytę, wchodzi do studia. Piosenki będą głównie w języku suahili, chociaż Kabula zdaje sobie z tego sprawę, że język angielski jest bardziej nośny i światowy, więc będą też utwory w języku angielskim

- tłumaczy gwiazda, jak cytuje styl.fm.

Trzymamy kciuki!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Zobacz również: Przemek Kossakowski w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Martyną Wojciechowską. Jak je skomentował?

Polecane wideo

Brenna Huckaby: Najpiękniejsza paraolimpijka świata, która powinna być inspiracją dla nas wszystkich
Brenna Huckaby: Najpiękniejsza paraolimpijka świata, która powinna być inspiracją dla nas wszystkich - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie