Przemek Kossakowski w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Martyną Wojciechowską. Jak je skomentował?

„Ja nie mam problemu z samotnością. Robię to regularnie, więc taka świadoma decyzja” - wyznał podróżnik.
Przemek Kossakowski w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Martyną Wojciechowską. Jak je skomentował?
Fot. Instagram.com (@przekossakowski)
09.08.2021

Ta informacja była szokiem dla wszystkich fanów Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Parę tygodni temu podróżniczka poinformowała, że jej małżeństwo jest już historią. Jak się okazało, Kossakowski wyprowadził się z ich wspólnego domu zaledwie parę miesięcy po ślubie. 

Zobacz również: Martyna Wojciechowska potwierdza informacje o rozstaniu. „Z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa”

Przemysław Kossakowski przez długi czas milczał na temat rozstania. Pozwolił sobie jedynie na wymowny wpis na Instagramie, w którym wprawdzie nie odniósł się bezpośrednio do rozpadu swojego małżeństwa, ale zdaniem fanów jego słowa mówią same za siebie. 

Teraz podróżnik i dziennikarz udzielił pierwszego wywiadu, w którym otwarcie skomentował rozstanie z Martyną Wojciechowską. Co miał do powiedzenia na ten temat? 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski)

Przemek Kossakowski w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Martyną Wojciechowską

W miniony weekend Przemysław Kossakowski pojawił się w Krynicy Morskiej na imprezie Xiaomi Kite Cup driven by Land Rover. Podczas wydarzenia udzielił wywiadu dla portalu jastrzabpost.pl.  

Rozmowa zaczęła się od tematu kitesurfingu. Podróżnik stwierdził dość filozoficznie: 

Jeżeli człowiek w pewnym momencie usiądzie, przestanie się ruszać, rozglądać dookoła siebie i fascynować nowymi rzeczami, to jest człowiekiem, który nie do końca żyje. Ja staram się żyć jak najdłużej, taką mam ambicję, więc dla mnie to jest rzecz podstawowa. 

Kossakowski odpowiedział też na pytanie o to, jak radzi sobie z medialnym szumem wokół swojej osoby po rozstaniu z Martyną Wojciechowską. 

Jestem fanem spokoju. Pobyt w dużej grupie ludzi jest dla mnie też obciążeniem, ja sobie muszę potem odpocząć. Nagłówków też nie czytam. Traktuje to jako kwestię higieny psychicznej i duchowej. 

Dziennikarz wyznał również, że lubi przebywać sam. 

Ja nie mam problemu z samotnością. Robię to regularnie, więc taka świadoma decyzja. 

Przypomnijmy, że parę dni po tym, jak Martyna Wojciechowska poinformowała o rozpadzie swojego małżeństwa, Przemysław Kossakowski zamieścił na Instagramie wpis, który głosił: 

Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem.  

Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy. 

Żyjmy zatem najlepiej jak potrafimy i pozwólmy robić to innym. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski)

Zobacz również: Dwie bajeczne suknie, taniec do „Króla Lwa” i tłum gwiazd. Tak wyglądało wesele Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Polecane wideo

Gwiazdy, które wybrały życie bez ślubu. Są razem już od wielu lat
Gwiazdy, które wybrały życie bez ślubu. Są razem już od wielu lat - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.09.2021 13:52
po co wyście brali ślub - aby zabłysnąć w mediach, reklame sobie robiliscie????? teraz nie potraficie brak odpowiedzialności za związek? Strasznie GŁUPIA z was para!!!!!!! Jedno warte drugiego. Samotnik i podróżniczka i po co wam to. NIE LUBIE WAS!!!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.08.2021 15:05
po co trul jej dupe , jak chce byc sam?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.08.2021 13:07
pasowali do siebie.ciekawe jaki powód
odpowiedz
Daria (Ocena: 5) 09.08.2021 12:52
Taki parobek głupi mądry .
zobacz odpowiedzi (1)
Sos (Ocena: 5) 09.08.2021 12:50
Ten Facio wyglada mi na nie złą zgrezę Miał tak ciekawą partnerkę przy sobie a i tak niezadowolony . Nie mógł nią rządzić - co prawda to prawda. Martyna jest na tyle samodzielna ale i ciekawa kobieta że życie dla niej na kamperze so końca życia to upadek przed upadkiem. Ale my to wszyscy wiemy a on dowiedziała się dopiero jak na palcu zobaczył obrączkę . Kaczka dziwaczka z niego
odpowiedz

Polecane dla Ciebie