Blanka Lipińska nie chce być mamą. Podała konkretny powód

Autorka „365 dni” wyjaśniła, czemu nie chce mieć dzieci.
Blanka Lipińska nie chce być mamą. Podała konkretny powód
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/blanka_lipinska/)
05.07.2021

Blanka Lipińska ma ostatnio bardzo pracowity okres. Właśnie trwają zdjęcia do ekranizacji drugiej części „365 dni”. Autorka bestsellerowej powieści zdradziła również niedawno, że jest w trakcie czytania scenariusza do pewnego tajemniczego filmu. Wszystko wskazuje zatem na to, że wkrótce zajmie się kolejną, nową produkcją.

Mimo napiętego grafiku Lipińska znalazła w minionym tygodniu czas na pojawienie się na gali Hashtagi Roku i odebranie jednej ze statuetek. Przy okazji udzieliła paru wywiadów. W jednym z nich została poproszona o komentarz na temat tego, czy kiedyś chciałaby zostać mamą.

Zobacz także: Blanka Lipińska szaleje na zakupach. Spodobały jej się nietypowe klapki za 1200 zł

Blanka Lipińska nie chce mieć dzieci. Wyjaśniła, dlaczego

Mimo że żyjemy w XXI wieku i świat poszedł do przodu, wiele kobiet nadal musi się tłumaczyć z tego, dlaczego nie marzą o posiadaniu potomstwa. Jedną z takich osób jest Blanka Lipińska, która w wywiadzie dla Pomponika powiedziała wprost:

Nie chcę mieć dzieci. Mnie jest dobrze, tak jak jest. Poza tym trzeba mieć jeszcze dawcę, a tu... wciąż nic. Z kim? Z nikim. U mnie w rodzinie jest duży szacunek do ludzkich decyzji, bo tak wychowali mnie rodzice. Skoro mnie tak wychowali, żebym szanowała decyzję innych osób, to oni szanują moje i nie mają z tym najmniejszego problemu

- wyjaśniła. Dodała również, że nie zamierza zachodzić w ciążę tylko po to, by zadowolić innych.

Dlaczego ja mam sprowadzać kogoś na ten świat z czystego egoizmu, tylko i włącznie z założeniem, że ja czegoś od niego chcę. To jest egoizm potworny. Ty powołujesz życie na ten świat tylko i wyłącznie po to, że chcesz kochać, że chcesz dać świat tej osobie

- podsumowała.

Jak myślicie, kiedy kobiety wreszcie nie będą musiały się tłumaczyć z tego, że nie chcą i nie planują zachodzić w ciążę?

Polecane wideo

Pierwsza transpłciowa kobieta powalczy o koronę Miss USA. Poznajcie Katalunę Enriquez
Pierwsza transpłciowa kobieta powalczy o koronę Miss USA. Poznajcie Katalunę Enriquez - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.07.2021 06:33
Kiedyś mówiła co innego ..fałsz
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.07.2021 16:22
Myślę, że ta pani już nie może mieć dzieci, bo wiek jej na to nie pozwala i nie wierzę, że ma 35 lat, bo moja mama ma 55 i wygląda młodziej od niej
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.07.2021 15:40
Fakt, szkoda ze tak malo osob to rozumie i wyzywa od egoistow ludzi ktorzy nie chca miec dzieci. Realizacja marzenia np o podrózach czy karierze naukowej to egoizm ale marzenie oposiadaniu dziecka juz nie? A ile osob zastanawia sie czy ma warunki, czy nadaje sie na rodzica, co moze dziecku dać? Chca miec dziecko i to jest kluczowy argument. Pomine milczeniem argument " kto sie toba zajmie na starosc?" bo to juz jest szczyt bezczelnosci.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.07.2021 14:10
Muszę powiedzieć, że pytanie singielki o dzieci to już szczyt nietaktu...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie