Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub? Po sieci krąży tajemnicze zaproszenie

Podobno wieczór panieński był połączony z urodzinami aktorki.
Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub? Po sieci krąży tajemnicze zaproszenie
fot. Instagram (instagram.com/antek.krolikowski) & AKPA
05.07.2021
Wiktoria Sobocińska

Trzeba przyznać, że związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego jest burzliwy i zaskakujący. Początkowo utrzymywali swoją relację w sekrecie, a wiele osób nie mogło pogodzić się z rozstaniem Antka z Julią Wieniawą.

Co więcej, jeszcze niedawno Joanna publicznie tłumaczyła swoje powody rozstania z aktorem w oficjalnym oświadczeniu, a już niedługo znowu zobaczyliśmy ich trzymających się za ręce. 

Zobacz również: Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się! Jaki był prawdziwy powód?

Joanna Opozda i Antek Królikowski: zaproszenie na ślub

Wygląda na to, że po tym, jak Joanna i Antoni dali sobie kolejną szansę, ich związek umacnia się i wchodzi na kolejny etap. Aktor sprawił nawet swojej ukochanej romantyczne wideo, podobne do tego, które zmontował pod piosenkę "Nie muszę" Julii Wieniawy i stało się hitem w sieci.

Jak donoszą nasi informatorzy, w sobotę Joanna Opozda świętowała urodziny połączone z... wieczorem panieńskim. Dotarliśmy też do zaproszenia ślubnego jej i Antka Królikowskiego. Szykuje się wesele roku?

- napisał w niedzielę portal pudelek.pl.

Niezawodni obserwatorzy dopatrzyli się w urodzinowych relacjach pewnego istotnego szczegółu. Jedna z przyjaciółek, które Joanna Opozda oznaczyła na zdjęciach, pochwaliła się wcześniej, że jest w drodze na wieczór panieński... Z kolei sama gwiazda była ubrana w biały kombinezon

Asia wczoraj świętowała swoje urodziny, jak i wieczór panieński w klubie w Warszawie z najbliższymi koleżankami. Jako jedyna była ubrana na biało. Na torcie była jej figurka w białej sukni

- zdradził informator Pudelka.

fot. Instagram (instagram.com/asiaopozda)

Pudelek dotarł również do zaproszenia ślubnego, które zostało kreatywnie zaprojektowane w formie... zapowiedzi spektaklu teatralnego. Według ustaleń, uroczystość ma mieć miejsce na początku sierpnia.

Teatr umyślnie straconej wolności ma zaszczyt zaprosić na przedstawienie pod tytułem "A potem żyli długo i szczęśliwie". Adaptacja sztuki przez życie napisanej w trzech aktach. Panna młoda: Joanna Opozda, Pan młody: Antoni Królikowski. W pozostałych rolach udział biorą: ksiądz, świadkowie, rodzice, goście i gapie

- czytamy na zaproszeniu.

Akt I "Dla duszy" to ślub kościelny, następnie Akt II "Dla Ciała" - przyjęcie weselne i Akt III, czyli "Noc Poślubna". Pomysłowe? 

Znajomi do wymiany

- skomentowali internauci na temat "wycieku" zaproszenia. 

Myślicie, że to prawda? Jeśli tak, to serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!

fot. AKPA

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Zobacz również: Doda rozwodzi się z mężem. „Decyzja była długo przepracowana, przemyślana i jest ostateczna”

Polecane wideo

W jakim wieku polskie gwiazdy brały ślub?
W jakim wieku polskie gwiazdy brały ślub? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Udostępnij (Ocena: 5) 07.07.2021 19:23
Indywidualny numer konta bankowego zrzutki do wpłat przez internet, banku i poczcie: 25 1750 1312 6880 4169 4634 0079 odbiorca przelewu: zrzutka.pl tytuł przelewu: Adam i Ela wpłaty zagraniczne PL 25 1750 1312 6880 4169 4634 0079 Prócz pomocy finansowej rodzina potrzebuje środków czystości oraz innych rzeczy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie