Jakie studia skończyły największe polskie influencerki?

Dzisiaj do zarabiania wystarczy im sam Instagram.
Jakie studia skończyły największe polskie influencerki?
fot. Instagram (instagram.com/maffashion_official, instagram.com/nataliasiwiec.official)
02.08.2021
Wiktoria Sobocińska

Media społecznościowe rozwijają się w błyskawicznym tempie, umożliwiając niektórym gwiazdom czerpanie pokaźnych zysków z samego Instagrama. Nie wszyscy wiedzą jednak o tym, że największe polskie influencerki jeszcze zanim zapracowały sobie na sławę i rozpoznawalność, edukowały się w zupełnie innym kierunku. 

Zobacz również: Ile naprawdę zarabiają polscy influencerzy? Te kwoty mogą zwalić z nóg

Na początku nie wszystkie z nich mogły pozwolić sobie na utrzymywanie się wyłącznie ze swojej największej pasji, dlatego zdecydowały się na studia z zupełnie innego obszaru.

Dzisiaj są rozpoznawalne w całej Polsce i choć mogą pochwalić się papierkiem z pieczątką uczelni, pieniędzy z pewnością im nie brakuje. Zresztą nigdy nie wiadomo, kiedy wykształcenie wyższe jeszcze im się przyda...

Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie. Takich kierunków z pewnością się po nich nie spodziewacie!

Polecane wideo

Metamorfoza WERSOW. Jak kiedyś wyglądała najpopularniejsza influencerka w Polsce?
Metamorfoza WERSOW. Jak kiedyś wyglądała najpopularniejsza influencerka w Polsce? - zdjęcie 1
Komentarze (15)
Ocena: 4.73 / 5
gość (Ocena: 5) 02.08.2021 14:05
Polska obsesja na punkcie studiów 😂
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.08.2021 08:48
Poczytajcie o aferze z lewymi studiami i Lewandowskiem. Tak nasze "gwiazdy" zdobywają wykształcenie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.08.2021 07:48
Wkurzaja mnie takie komentarze jak ten poniżej że studia tylko dzienne albo drugi sugerujący, że techniczne są lepsze. Zanim zaczniecie mówić, że mam kompleksy, sama skończyłam studia dzienne, techniczne, mam tytuł inz magister. I co z tego? Owszem mam dobra pracę i zarabiam fajne pieniądze, ale jestem pewna że te influancerki radzą sobie znacznie lepiej finansowo ode mnie. Druga kwestia obycia itp, że niby z człowiek po studiach można pogadać o wszystkim, to raczej tyczy się to właśnie ludzi po studiach humanistycznych, choć tak naprawdę zależy od człowieka i jego zainteresowan, to co czyta w wolnym czasie itp, ale gdyby tak tylko bazować na studiach to nie wiem czy studenci mechatroniki czy jakiegos metaloznastwa byliby takimi obytymi ludźmi, no chyba że ktoś chciałby gadać o maszynach itp. Moi rodzice są dokładnie tacy sami, mają wysokie wykształcenie, zarabiają średnio, ale dla nich tylko studia dzienne, najlepiej techniczne, i dla nich wiele ich sąsiadów to prostaki bo nie skończyli studiów. Jako nastolatka myślałam tak samo bo przesiaklam ich pogladami, ale potem trochę jezdzilam po świecie, pracowałam w różnych miejscach, poznalam różnych ludzi, i widzę że to pic na wodę i tacy ludzie jak moi rodzice są zwyczajnie zarozumiali, może sami mają jakieś kompleksy, nue wiem. Miarą człowieka nie jest papier, studia to tylko kilka lat naszego życia, pamiętajcie o tym zanim zaczniecie kogoś oceniać na podstawie tytułów.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 02.08.2021 07:06
Same pitu-pitu, technicznymi żadna się nie skalała.
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 1) 02.08.2021 05:35
W krzakach studia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie