Polskie gwiazdy bez makijażu i retuszu. Jak wyglądają naprawdę?

Kożuchowska, Wieniawa, Rusin, Krupa... powraca moda na naturalność.
Polskie gwiazdy bez makijażu i retuszu. Jak wyglądają naprawdę?
fot. Instagram (instagram.com/zborowskazofia & instagram.com/olazebrowska)
18.06.2021
Wiktoria Sobocińska

Coraz więcej mówi się o tym, że perfekcyjne życie prezentowane w social mediach skutkuje wieloma kompleksami, a nawet zaburzeniami psychicznymi wśród młodych ludzi. Gwiazdy starają się pokazywać już nie tylko swoje idealne twarze podczas wyjść na czerwony dywan, ale również tą zwykłą, domową stronę i podkreślać, że każdy z nas ma swoje gorsze dni, a naturalne ciało nie powinno być nigdy powodem do wstydu. 

Zobacz również: Naturalna Marina Łuczenko pokazała buzię zaraz po wstaniu z łóżka. Piękna?

Polskie gwiazdy publikują zdjęcia bez makijażu

Można powiedzieć, że brak makijażu, włosy związane w koczek i wyciągnięty dres to poniekąd symbol pandemicznych czasów, w których przyszło nam aktualnie żyć.

Choć kiedyś gwiazdy pokazywały się bez make-upu stosunkowo rzadko, teraz trend na naturalne selfie podbija Instagram. Niektóre z nich piękny i młody wygląd zawdzięczają genom, a inne musiały zdobyć się na odwagę, aby opublikować takie zdjęcia.

Jedno jest pewne - pokazywanie prawdy i naturalnego piękna zamiast ukrywania niedoskonałości pod warstwą photoshopu i odpowiedniego światła buduje kobiecą solidarność i dodaje nam pewności siebie.

Według nas wszystkie panie prezentują się wspaniale w wersji sauté. Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii.

Polecane wideo

Ile lat mają polskie gwiazdy? „Myślałam, że jest z 10 lat starsza…”
Ile lat mają polskie gwiazdy? „Myślałam, że jest z 10 lat starsza…” - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.06.2021 16:18
Powraca moda na naturalnosc:D? Bo kilka celebrytek machnie sobie fote z w najlepszym oswietleniu, po drogich zabiegach, z piekna cera:D? To jest kurwa kpina! Zawsze cenione bedzie dazenie do piekna, czyli zadbane wlosy, najlepiej dlugie, piekna twarz, zgrabne cialo i chocby celebrytki nieustawaly w pokazywaniu rozstepow, to nic to nie zmieni.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie