Córka Madonny nie jest już małą dziewczynką. Jak wygląda Lourdes Leon?

Pracuje jako modelka, projektuje i działa artystycznie. Po młodej skandalistce nie ma śladu.
Córka Madonny nie jest już małą dziewczynką. Jak wygląda Lourdes Leon?
fot. Instagram (instagram.com/lourdesleon, instagram.com/mms_3_4_5)
02.06.2021
Wiktoria Sobocińska

Gdy dorastała nie pokazywała się często publicznie, ale portale i tak przypięły jej łatkę "skandalistki". Imprezowała, nosiła skąpe ubrania i popalała. 

Zobacz również: Córka Heidi Klum ma już 17 lat. Jest przepiękna!

Media zastanawiały się, czy Lourdes pójdzie w ślady swojej sławnej mamy. W końcu Madonna była królową skandalu: pocałunki z koleżankami z branży, mieszanie sfery religijnej z rozrywką, teksty piosenek o tematyce erotycznej... Wszystko wskazuje na to, że Lourdes Leon poszła własną drogą.

Lourdes Leon: Jak zmieniła się córka Madonny?

Lola, jak mówią na nią znajomi i rodzina, skończyła już 24 lata i wcale nie ciągnie jej do świata show-biznesu, choć projektuje, działa artystycznie i pracuje jako modelka dla Stelli McCartney czy Marca Jacobsa. 

Jest niesamowicie utalentowana, zdolniejsza ode mnie. Zazdroszczę jej. Świetnie tańczy, gra na pianinie, występuje na scenie

- chwali córkę Madonna, jak cytuje Vogue

Od 2010 roku prowadzi własną markę modową Material Girl, inspirowaną stylem Madonny. Mama zawsze dbała o to, aby kariera nie uderzyła jej do głowy. 

Kolejną jej pasją jest aktorstwo. Lourdes Leon studiowała sztukę musicalu w jednej z najlepszych uczelni w USA, gdzie poznała Timothéego Chalameta. To był jej pierwszy chłopak!

Dzisiaj bardzo rzadko publikuje cokolwiek na Instagramie i raczej nie spotkamy jej na czerwonym dywanie. Po tym, jak w sieci spotkała ją fala krytyki, postanowiła skupić się na promowaniu ciałopozytywności i odważnie pokazuje swoje owłosienie.

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, jak bardzo się zmieniła.

Polecane wideo

Tak wygląda dzisiaj Fabienne Wiśniewska. Czy odziedziczyła urodę po „Mandarynie”?
Tak wygląda dzisiaj Fabienne Wiśniewska. Czy odziedziczyła urodę po „Mandarynie”? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie