Książę Harry o myślach samobójczych Meghan: „Nie chciała, żebym stracił kolejną kobietę w moim życiu”

Wnuk królowej Elżbiety wyznał, że tylko to powstrzymało jego żonę przed odebraniem sobie życia.
Książę Harry o myślach samobójczych Meghan: „Nie chciała, żebym stracił kolejną kobietę w moim życiu”
Fot. Forum
21.05.2021

Na początku marca książę Harry i Meghan Markle udzielili szokującego wywiadu dla Oprah Winfrey. Wyznali w nim m.in., że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej nie okazali Meghan żadnego wsparcia. Oskarżyli ich również o rasizm, ponieważ podobno na dworze obawiano się tego, jak ciemna może być skóra syna Sussexów, Archiego. 

Zobacz również: Pałac Buckingham wreszcie przerwał milczenie. Jak królowa skomentowała wywiad Harry'ego i Meghan?

Jednym z najbardziej szokujących wyznań, jakie padło w wywiadzie z Oprah Winfrey dotyczyło myśli samobójczych, z jakimi zmagała się Meghan Markle. Żona księcia Harry’ego zastanawiała się nad odebraniem sobie życia gdy była w pierwszej ciąży.  

Teraz, w nowej rozmowie z Oprah syn księcia Karola i księżnej Diany podzielił się kolejnym wstrząsającym wyznaniem na temat tego, jak niewiele brakowało, aby jego żona rzeczywiście popełniła samobójstwo. 

Książę Harry opowiedział o myślach samobójczych Meghan Markle 

Książę Harry i Oprah Winfrey są producentami nowego serialu dokumentalnego zatytułowanego „The Me You Can’t See”. Program przybliża problemy związane ze zdrowiem psychicznym, a w jednym z odcinków wystąpił sam wnuk królowej Elżbiety. Opowiedział o myślach samobójczych Meghan Markle oraz o tym, co sprawiło, że ostatecznie je przezwyciężyła. 

Myślą, która ją powstrzymała było to, jak niesprawiedliwe byłoby to dla mnie po tym wszystkim, co stało się z moją mamą, i że zostałbym postawiony w sytuacji, w której tracę kolejną kobietę w moim życiu, która nosi w sobie dziecko, nasze dziecko 

- mówił książę Harry w rozmowie z Oprah Winfrey. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sussex Family Fan Account💜 (@meghan_harry_archie)

Członek brytyjskiej rodziny królewskiej zaprzeczył też doniesieniom, jakoby samobójcze myśli Meghan Markle były przejawem histerii czy próbą zwrócenia na siebie uwagi. 

Najstraszniejsze było to, jak klarowny był jej proces myślenia. Nie “straciła rozumu”... Była całkowicie poczytalna. Mimo to, w ciszy nocy, te myśli wciąż ją budziły. 

Książę Harry wspomniał też o swojej matce, tragicznie zmarłej księżnej Dianie. 

Moja matka została doprowadzona do śmierci gdy była w związku z kimś, kto nie był biały i zobacz, co dzieje się teraz. Historia się powtarza? Oni nie przestaną, dopóki ona nie umrze 

- mówił w rozmowie z dziennikarką. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Sussex Set | Podcast (@sussexset)

Wnuk królowej Elżbiety ponownie wyraził rozczarowanie rodziną królewską, która nie okazała jego żonie ani jemu samemu żadnego wsparcia i pomocy. 

Każde pytanie, prośba, ostrzeżenie, cokolwiek, żeby to się skończyło, spotykało się z totalną ciszą i totalnym lekceważeniem. Spędziliśmy cztery lata starając się, aby nam się udało. Zrobiliśmy wszystko co mogliśmy, żeby tam zostać i kontynuować swoją rolę i obowiązki. 

Co sądzicie o tych słowach księcia Harry’ego? 

Zobacz również: Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną!

Polecane wideo

Jak wygląda dzisiaj córka Omeny Mensah? Vanessa skończyła 19 lat i bardzo się zmieniła
Jak wygląda dzisiaj córka Omeny Mensah? Vanessa skończyła 19 lat i bardzo się zmieniła - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.05.2021 12:08
Ta rodzina królewska i jej zasady mnie przerażają. Żyją jak królowie w średniowieczu. Jedna wielka patologia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie