Pary z polskiego show-biznesu, które dzieli ogromna różnica wieku. Będziesz zaskoczona!

Wzbudzają wiele emocji, bo dla nich w miłości wiek nie ma żadnego znaczenia.
Pary z polskiego show-biznesu, które dzieli ogromna różnica wieku. Będziesz zaskoczona!
fot. Instagram (instagram.com/piotr_rubik) & AKPA
23.05.2021
Wiktoria Sobocińska

Dla wielu par ze świata show-biznesu w przypadku miłości wiek nie ma żadnego znaczenia. Ich wieloletnie relacje spotykają się z dużymi emocjami: dla jednych to mocno kontrowersyjne, a inni podziwiają ich i życzą powodzenia. Sami nie kryją się ze swoim związkiem i są bardzo szczęśliwi. 

Zobacz również: W jakim wieku polskie gwiazdy brały ślub?

W Hollywood już od dawna nie jest to żadną sensacją, ale w Polsce cały czas można odnieść wrażenie, że późne macierzyństwo czy sporo młodsi partnerzy to pewnego rodzaju temat tabu.

Gwiazdy pomimo sporej nierówności pod tym kątem decydują się na małżeństwo i założenie rodziny. Rekordzistów dzieli nawet 37 lat różnicy!  

Część z nich mogliśmy ostatnio oglądać w popularnym programie Power Couple. Zakochani wcale nie przejmują się docinkami ze strony hejterów i są przykładem udanych relacji, których można im szczerze pozazdrościć.

Zajrzyj do naszej galerii i przekonaj się, czy wiesz już o wszystkich. 

Polecane wideo

Gwiazdy, które nie ukończyły szkoły, a mimo to odniosły ogromny sukces
Gwiazdy, które nie ukończyły szkoły, a mimo to odniosły ogromny sukces - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 1) 24.05.2021 06:14
Co młoda kobieta widzi w starym dziadzie? Chyba tylko pieniądze.Sorry!!To sie u nich nazywa poczucie bezpieczeństwa😂😂To są roszczeniowe szmaty które nawet pisały hurtem do Krzysztofa Komendy jak wyszedł po 18 latach odsiadki. Liczyły na 20 mln odszkodowania kurwy szmaty
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.05.2021 22:15
Rubikowie są uroczy, miałam okazję bliżej ich poznać podczas Power Couple :) Bardzo daleko zaszli mimo trudnych konkurencji
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie