Dominika z „Hotelu Paradise” zachwyciła metamorfozą. „Moja sylwetka zmienia się w mgnieniu oka”

Wypracowała ten efekt w zaledwie dwa miesiące.
Dominika z „Hotelu Paradise” zachwyciła metamorfozą. „Moja sylwetka zmienia się w mgnieniu oka”
Fot. Instagram.com (@dominika_konowal)
12.05.2021

“Hotel Paradise” śledzi losy przystojnych singli oraz atrakcyjnych singielek, którzy mają nadzieję znaleźć wielką miłość, ale także zdobyć wielkie pieniądze. Podczas tygodni spędzonych w luksusowym hotelu między uczestnikami nie brakuje układów i intryg, a także zaskakujących zwrotów akcji. 

Zobacz również: Julia z „Hotelu Paradise 2” pokazała stare zdjęcia. Fani są zdziwieni tym, jak wyglądała kiedyś

Program cieszy się sporym zainteresowaniem widzów, a część uczestników po zakończeniu zdjęć dalej wykorzystuje zdobytą popularność. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd drugiej edycji “Hotelu Paradise” jest Dominika Konował, która właśnie pochwaliła się ogromną metamorfozą wyglądu. Jak zmieniła się od czasu pobytu na Bali? 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dominika Konował (@dominika_konowal)

Dominika z „Hotelu Paradise” przeszła metamorfozę wyglądu

Dominika Konował jeszcze w programie dała się poznać jako miłośniczka aktywności fizycznej. Od czasu do czasu organizowała sobie chwilę na trening pod okiem kamer, ale pobyt na rajskiej wyspie nie sprzyjał dbaniu o sylwetkę. Dlatego po powrocie do Polski Dominika rozpoczęła treningi pod opieką profesjonalisty. 

Teraz wreszcie pochwaliła się efektami swojej pracy, a te są naprawdę spektakularne. Była uczestniczka “Hotelu Paradise” zamieściła na Instagramie kolaż zdjęć. Zestawiła ze sobą fotografię z czasów programu, oraz fotkę swojej nowej sylwetki. Różnica jest widoczna gołym okiem. 

Moja sylwetka zmienia się w mgnieniu oka, a ja czuję się rewelacyjnie nie tylko fizycznie, ale i psychicznie! Dziękuję @maciejlukomski za te 2 miesiące współpracy, za cierpliwość i zaangażowanie. Walczymy dalej! 

- napisała Dominika na Instagramie, tym samym dając do zrozumienia, że obecny wygląd to jeszcze nie jest jej ostateczny cel. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dominika Konował (@dominika_konowal)

Pierwszy etap cięcia za nami, siła na plus, a dopiero teraz, jak podbijemy kalorie zobaczymy, jak ciało dopiero się zmieni. Nasz cel treningowy - pośladku rośnij i nabieraj masy (podbicie kalorii i nabranie paru kg kontrolując cały czas proporcje ciała). 

Sport kształtuje charakter, osobowość, uczy dystansu do świata i do siebie. Człowiek dzięki niemu staje się silniejszy i zmienia się na lepsze. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dominika Konował (@dominika_konowal)

Co sądzicie o metamorfozie Dominiki z “Hotelu Paradise”? 

Zobacz również: Jak Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” wyglądała przed operacjami? ZDJĘCIA

Polecane wideo

Ile ważą znane modelki?
Ile ważą znane modelki? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 12.05.2021 19:54
Pasztet te und szynka trotty.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie