Jak obsada sagi „Zmierzch” zmieniła się po latach? Są nie do poznania!

To już 13 lat! Kiedy ten czas minął?
Jak obsada sagi „Zmierzch” zmieniła się po latach? Są nie do poznania!
fot. Instagram (instagram.com/mackenziefoy, instagram.com/jacksonrathbone)
17.05.2021
Wiktoria Sobocińska

Aż ciężko uwierzyć, że od premiery pierwszej części kultowej sagi minęło już 13 lat. Przez ten czas w życiu odtwórców głównych ról zdążyło zajść sporo zmian. Podczas gdy część obsady założyła już własną rodzinę i poświęciła się życiu prywatnemu, reszta nadal aktywnie pracuje w zawodzie.

Zobacz również: Najpiękniejsze kreacje gwiazd podczas rozdania Oscarów 2021

Z pewnością największym zaskoczeniem jest przemiana najmłodszych bohaterów, czyli m.in. Renesmee Cullen, którą odegrała Mackenzie Christine Foy. Dzisiaj piękność zajmuje się modelingiem oraz swoją największą pasją, czyli sztuką, jazdą konną i... Taekwondo. Ma również na koncie nagrodę za rolę w filmie Interstellar

34-letni Robert Pattinson przeniósł się w międzyczasie ze stylistyki fantasy i zachwycił widzów mocnym wcieleniem w Diable wcielonym, nagrodzonym Oscarem Lighthouse oraz hollywoodzkim przeboju Tenet.

Siostra filmowego Edwarda, Alice, czyli Ashley Greene rozpoczęła współpracę ze znanymi markami kosmetycznymi, a Rosalie odgrywana przez Nikki Reed zajęła się pracą na rzecz środowiska. 

Jeśli chodzi o Jaspera, to aktor Jackson Rathbone wychowuje razem z żoną już trójkę dzieci. Jest również wokalistą i liderem zespołu 100 Monkeys. Grupa ma na koncie już kilka albumów.

Skoro już wiecie, co u nich słychać, zajrzyjcie do naszej galerii i porównajcie, jak bardzo zmienili się przez lata!

Polecane wideo

Najlepsze muzyczne sceny w historii kina. Na ich widok można dostać gęsiej skórki, a nawet wzruszyć się do łez
Najlepsze muzyczne sceny w historii kina. Na ich widok można dostać gęsiej skórki, a nawet wzruszyć się do łez - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gdziewesele.pl (Ocena: 5) 17.05.2021 13:01
ciekawe
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.05.2021 07:15
gdzie te zdjęcia ????
odpowiedz

Polecane dla Ciebie