Metamorfoza WERSOW. Jak kiedyś wyglądała najpopularniejsza influencerka w Polsce?

Na fanpejdżu słynnej youtuberki można znaleźć kilka zdjęć z przeszłości. Bardzo się zmieniła?
Metamorfoza WERSOW. Jak kiedyś wyglądała najpopularniejsza influencerka w Polsce?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/wersow/)
07.05.2021

Jeśli od czasu do czasu zaglądasz na YouTube, z pewnością wiesz, kim są Friz oraz Ekipa. Nagrywane przez nich filmiki od dłuższego czasu biją rekordy popularności na kanale, a fanów tej grupy przybywa z dnia na dzień.

Ekipa, składająca się z kilku influencerów zamieszkujących wspólnie drogą willę, zasłynęła formatem „daily”, czyli codziennym publikowaniem video na YouTube. I choć tematy nagrań były typowo rozrywkowe (np. jedzenie przez cały dzień produktów tylko o określonym kolorze), widzowie chcieli oglądać taki kontent. W efekcie grupa Friza stała się bardzo rozpoznawalna, a na fali swojej popularności tworzyła kolejne produkty: ubrania, torby, kubki, czy etui na telefony. Ostatnio Ekipa nagrała również płytę (niektóre piosenki mają już ponad 50 mln wyświetleń), a także weszła w głośną współpracę z marką lodów Koral.

Zobacz także: Anna Lewandowska pozowała z Laurą przed lustrem. Dziewczynka przekręciła głowę i...

Jedną z najbardziej znanych „twarzy” Ekipy jest dziewczyna Friza, czyli Wersow. 25-latka ma swoją markę odzieżową, własny kanał na YouTube oraz profil na Instagramie, który followuje aż 2,6 mln osób.

Na fanpejdżu Weroniki Sowy można znaleźć kilka zdjęć z przeszłości, na których wyraźnie widać, że influencerka lubi eksperymentować z kolorem włosów i makijażem. Zobaczcie jej metamorfozę.

Obserwujecie ją w social mediach?

Polecane wideo

Na Netflixie pojawiła się prawdziwa piękność. Mężczyźni: „Nierealna!”
Na Netflixie pojawiła się prawdziwa piękność. Mężczyźni: „Nierealna!” - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Gosc1 (Ocena: 5) 09.05.2021 12:45
Chyba powinnam się cieszyć, ze w wieku 30 lat wyglądam młodziej niż 25latka😂
odpowiedz

Polecane dla Ciebie