Magiczny sposób Kendall Jenner na odstresowanie. Starożytny przedmiot wzbudził zainteresowanie fanów

„Zamknij oczy i oddychaj” - radzi gwiazda, która mierzy się z lękami.
Magiczny sposób Kendall Jenner na odstresowanie. Starożytny przedmiot wzbudził zainteresowanie fanów
fot. Instagram (instagram.com/kendalljenner)
23.04.2021
Wiktoria Sobocińska

Życie celebrytów wcale nie jest wyłącznie usłane różami. Pomiędzy czerwonym dywanem a sesjami zdjęciowymi, gdy kurtyna opada, gwiazdy muszą radzić sobie z napadami lęku czy zaburzeniami psychicznymi

Zobacz również: Ulubiony rytuał pielęgnacyjny Kendall Jenner. Skóra staje się nawilżona, gładka i promienna

Coraz częściej o Kendall Jenner zaczęło mówić się w kontekście jej zaburzeń. Nie tylko wierni fani zauważyli, że gwiazda w pewnym momencie zaczęła delikatnie wycofywać się ze swojej ścieżki kariery. Dlaczego?

Przytłoczenie obowiązkami i tempo sławy sprawiły, że modelka postanowiła nieco zwolnić i zwrócić się ku sobie. Do tej pory uznawana jest za jedną z najbardziej naturalnych sióstr Kardashian.

Kendall Jenner: problemy psychiczne

Kendall Jenner nigdy nie ukrywała, że od dziecka spotykają ją napady paniki, podczas których ma problemy z oddychaniem. Gdy jej kariera zaczęła intensywnie się rozwijać, trafiła pod opiekę terapeuty. W czasie kwarantanny modelka zachęcała obserwatorów, aby mówili na głos o swoim zdrowiu psychicznym. 

Dzisiaj przestaje to już być tematem tabu. Otwarcie o swojej chorobie psychicznej rozmawia m.in. Demi Lovato. W społeczeństwie zaczyna być dzięki temu coraz więcej zrozumienia i akceptacji. 

Celebrytka miewała napady lęku podczas podróży samolotem i musiała z czasem nauczyć się przenosić swój umysł w inne miejsce. Zgłębiła również różne ćwiczenia oddechowe.

Kendall opowiadała także o swoim strachu przed pójściem spać. W czasie snu doświadczała bowiem niepokojącego paraliżu sennego

Sposoby na odstresowanie Kendall Jenner

Kendall Jenner opublikowała na swoim Instagramie tajemniczy filmik. Na nagraniu widzimy, jak modelka siedzi przy kominku i drewnianą pałeczką pociera kryształową misę. Pokój jest oświetlony jedynie blaskiem ognia i neonem wiszącym na ścianie. Misa wydaje intensywny, charakterystyczny dźwięk o określonych częstotliwościach. Twoje głośniki zaczną mocno wibrować!

Gwiazda jest bardzo skupiona i spokojna. Ta starożytna praktyka to nic innego jak terapia dźwiękiem, która odpręża i uzdrawia cały organizm. Niektórzy nazywają to ćwiczenie "masażem dźwiękowym".

Tybetańskie misy dostrajane są do częstotliwości ciała zdrowego człowieka, więc nasz organizm upodabnia się do tych wibracji. Ta metoda funkcjonuje już około 5 tysięcy lat! 

Joga i medytacja coraz częściej podbija serca celebrytów, którzy z radością dzielą się swoją uspokajającą praktyką. W Polsce z niezwykłą pasją opowiadają o tym m.in. Paulina Młynarska, Julia Wieniawa, Macademian Girl czy Jessica Mercedes.

Kendall postanowiła podzielić się uzdrawiającymi dźwiękami ze swoimi fanami. Nagrała fragment własnej medytacji i udostępniła kojący dźwięk tybetańskiej misy. Podkreśliła, że nie jest ekspertem.

To dla Ciebie. Zamknij oczy i oddychaj

- napisała. 

Po wysłuchaniu koncertu was umysł nieco zwolnił? Ból głowy od razu odchodzi w zapomnienie!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

Zobacz również: Kylie Jenner zdradziła swój sposób na idealną sylwetkę. Pokazała zestaw ćwiczeń na płaski brzuch

Polecane wideo

Trudno uwierzyć, w jakim luksusie mieszka Kendall Jenner. Ma najpiękniejszy dom ze wszystkich Kardashianek
Trudno uwierzyć, w jakim luksusie mieszka Kendall Jenner. Ma najpiękniejszy dom ze wszystkich Kardashianek - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie