Klara Lewandowska wpadła do pokoju, gdy Robert udzielał wywiadu. Tata nie spodziewał się takiego pytania

Wreszcie zobaczyliśmy jej buzię. A piłkarz aż zaniemówił ze stresu!
Klara Lewandowska wpadła do pokoju, gdy Robert udzielał wywiadu. Tata nie spodziewał się takiego pytania
fot. Instagram (instagram.com/_rl9)
09.04.2021
Wiktoria Sobocińska

Wideokonferencje podczas pracy zdalnej to czasami trudne zadanie, zwłaszcza, gdy w pobliżu kręcą się nasi domownicy i rodzina. Nawet najbardziej skupiona osoba może paść ofiarą nagłej, nieoczekiwanej sytuacji lub utrudniającego rozmowę dźwięku. Przekonał się o tym najlepszy piłkarz na świecie, Robert Lewandowski. 

Zobacz również: Anna Lewandowska pokazała pokoik Klary. Na ścianie wisi coś wyjątkowego

Po sieci od początku pandemii krążą rozbrajające filmiki z rozmowami polityków i innych sławnych osób, w których kadrze kamerki pojawia się nagle... dziecko. Bywało tak, że pociecha po prostu kradła całe show! Tym razem na wizji pojawiła się malutka Klara Lewandowska. O co zapytała tatę?

Klara Lewandowska przerwała wywiad taty

Robert Lewandowski był w trakcie udzielania wywiadu zagranicznej telewizji CBS Sport. Rozmowa była prowadzona w języku angielskim. Z racji kontuzji, spotkanie odbywało się zdalnie, z domu piłkarza. 

Dziennikarze zadawali liczne pytania o to, którą opcję wybiera "Lewy". NBA czy NFL? Instagram czy TikTok? Piłkarz miał zaledwie kilka sekund na szybką odpowiedź. Był tak skupiony na zadaniu, że nawet nie zauważył, gdy do jego gabinetu wtargnęła córeczka ubrana w różowe śpioszki. 

Prezenterzy natychmiast zaczęli chichotać i niepokoić się, że chyba czas kończyć wywiad, ponieważ tata musi położyć swoją córkę spać. Chcieli przywitać się z zaciekawioną dziewczynką. 

Tato, już?

- spytała zatroskana i stęskniona Klara.

Początkowo Robert był w takim szoku, że zaniemówił. Na jego twarzy było widać zmieszanie. Dziennikarka stacji postanowiła rozładować napięcie i zapytała, czy ojciec czyta córce bajki na dobranoc.

Tak, ale nie wiem na co się dzisiaj zdecydować, muszę ją zapytać

- odpowiedział.

Do tej pory rodzice starali się chronić prywatność swoich dzieci, ale szybko okazało się, że charakter córki jest nie do okiełznania. Cały świat zobaczył buzię sławnego royal baby Lewandowskich. Wideo natychmiast stało się hitem, a występ Klary był komentowany w różnych mediach.

Zabawną sytuację postanowiła skomentować również sama Anna Lewandowska, publikując na Instastory własny komentarz do wydarzenia

Gdyby ktoś kiedyś zapytał Roberta, jak łączy ojcostwo z byciem najlepszym piłkarzem na świecie...

- napisała wzruszona i zarazem rozbawiona żona.

Koniecznie zobaczcie poniższą rozmowę! Prawda, że urocze?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Zobacz również: Anna Lewandowska przyznała, że na początku znajomości okłamywała Roberta

Polecane wideo

Stare zdjęcia Roberta Lewandowskiego
Stare zdjęcia Roberta Lewandowskiego - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie