Khloe Kardashian: Instagram vs. rzeczywistość. Do Sieci wyciekło zdjęcie bez retuszu

Ekipa celebrytki w panice kasowała „niekorzystną” fotografię.
Khloe Kardashian: Instagram vs. rzeczywistość. Do Sieci wyciekło zdjęcie bez retuszu
Fot. Instagram.com (@khloekardashian)
07.04.2021

Khloe Kardashian przez lata była nazywana “tą brzydszą” spośród słynnych sióstr. W porównaniu z Kim i Kourtney jest zdecydowanie wyższa, więc na tle ich filigranowych sylwetek zawsze była opisywana jako bardziej masywna. 

Zobacz również: Niepokojąca metamorfoza Khloé Kardashian. Podoba Wam się?

Sama Khloe wyznała, że te porównania przez lata były dla niej bardzo krzywdzące, a kompleksy próbowała zagłuszyć m.in. niezdrowym jedzeniem. Jednak parę lat temu Khloe odkryła, że regularne treningi i zbilansowana dieta mają świetny wpływ nie tylko na jej samopoczucie, ale także na wygląd. Od tamtego czasu celebrytka przeszła spektakularną metamorfozę i do dziś chwali się jej efektami publikując zdjęcia w skąpych strojach na Instagramie. 

Jednak w pewnym momencie fotografie zamieszczane przez Khloe zaczęły nieco mijać się z prawdą. Internauci wielokrotnie zwracali uwagę na fakt, że jej sylwetka jest nienaturalnie wydłużona i ma nierzeczywiste proporcje. Zdaniem wielu Khloe po prostu skrupulatnie retuszuje swoje zdjęcia, zanim podzieli się nimi ze światem.  

Patrząc na ostatnią fotografię celebrytki naprawdę trudno w to wątpić. Zdjęcie, które “wyciekło” do Sieci bez wiedzy i zgody Khloe zdecydowanie różni się od tego, do czego Kardashianka przyzwyczaiła nas w swoich mediach społecznościowych. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Khloé Kardashian (@khloekardashian)

Zdjęcie Khloe Kardashian bez retuszu wyciekło do Sieci 

W Internecie zaczęło krążyć “nieautoryzowane” zdjęcie Khloe Kardashian ubranej w skąpe bikini. Jednak celebrytka wygląda na nim nieco inaczej w porównaniu z fotografiami, które udostępnia na swoim profilu na Instagramie. 

Zdjęcie jest po prostu bardzo naturalne – nie ma tu nic z wystudiowanej pozy i ustawiania się do aparatu pod jak najbardziej korzystnym kątem. Uwagę zwraca też kolorystyka zdjęcia - w porównaniu z fotkami na Instagramie Khloe prezentuje się wręcz blado. Zapewne zabrakło tu filtrów i obróbki, która zapewnia taki efekt.  

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Courier-Mail (@couriermail)

PR-owcy i prawnicy Khloe Kardashian natychmiast podjęli kroki mające na celu usunięcie powyższej fotografii z Internetu. Jak donosi serwis insider.com, zdjęcie zostało opublikowane przypadkowo przez asystentkę celebrytki, a zrobiono je podczas “prywatnego rodzinnego zgromadzenia”. 

Khloe wygląda pięknie, ale właściciel praw autorskich ma prawo do usunięcia zdjęcia, które nie było przeznaczone do publikacji 

- powiedziała Tracy Romulus, dyrektorka ds. marketingu marki KKW. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Khloé Kardashian (@khloekardashian)

Póki co zdjęcie wciąż krąży po Sieci, m.in. na Instagramie. Wielu internautów jest zdania, że Khloe wygląda na nim bardzo dobrze, a przede wszystkim – naturalnie i prawdziwie. Fani celebrytki piszą, że woleliby oglądać ją właśnie w takim wydaniu. 

Co sądzicie o tym nieautoryzowanym zdjęciu Khloe Kardashian? Czy rzeczywiście jest tak niekorzystne, że celebrytka powinna je usunąć, a może wręcz przeciwnie? 

Zobacz również: Kylie Jenner: Rzeczywistość kontra Instagram

Polecane wideo

Wszyscy mówią o zdjęciach chińskich influencerek. Wyszło na jaw, jak wyglądają bez retuszu
Wszyscy mówią o zdjęciach chińskich influencerek. Wyszło na jaw, jak wyglądają bez retuszu - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.04.2021 15:20
One są tragiczne
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.04.2021 14:33
https://www.vinted.pl/member/1640869-ciuuuszki90 ciuchy po 10 pln!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2021 15:54
wszyscy uznaliby jej naturalne zdjęcie za piękne, gdyby wcześniej latami nie retuszowała swoich fot na instagramie. Ludzie przyzwyczaili się, że ma nieskazitelne ciało, tylko zapomnieli, że to bujda a nie rzeczywistość
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2021 14:32
I jeszcze jedno. Jak niskie trzeba miec poczucie własnej wartości, żeby retuszować swoje zdjęcia? Ja rozumiem jakiś filtr upiększający, podkreślający kolory zdjęcia, itp., ale graficzne wyszczuplanie się? wygładzanie rozstępów i zmarszczek? Normalni ludzie nie mają doskonałych ciał i to jest ok!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2021 14:31
czy ktokolwiek jeszcze wierzy, że ludzie z instagrama wyglądają tak w rzeczywistości? błagam... całe te social media to oszustwo wpędzające ludzi w kompleksy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie