Gwiazdy, które dosłownie uciekły sprzed ołtarza. Rozstały się w ostatniej chwili!

Julia Roberts wyjechała... z przyjacielem swojego narzeczonego.
Gwiazdy, które dosłownie uciekły sprzed ołtarza. Rozstały się w ostatniej chwili!
Fot. Unsplash (Elvis Bekmanis)
07.04.2021
Wiktoria Sobocińska

Choć każdy z nas poszukuje swojej drugiej połówki, gwiazdom wcale nie jest tak łatwo ją znaleźć. Dlatego najczęściej decydują się na związek z kimś, kto również funkcjonuje w świecie show-biznesu, aby lepiej było im się porozumieć. Te relacje bywają jednak mocno burzliwe..

Zobacz również: Gwiazdy Hollywood, które wyznały sobie miłość po wielu latach

Doskonale wiedzą o tym te pary, które rozstały się krótko przed ogłaszanym ślubem. Ich gorące uczucie i bajeczne plany na przyszłość spotkały się z głębokim rozczarowaniem. Dlaczego?

Gwiazdy, które rozstały się tuż przed ślubem

fot. AKPA

Doda & Nergal

Czyli niegdyś najgorętsza para polskiego show-biznesu. Zaręczyli się w 2010 roku i planowali huczny ślub na rajskiej plaży. Oprócz szalonego temperamentu i miłości do muzyki, połączyła ich również wzajemna empatia. Doda mocno wspierała partnera, gdy ten trafił do szpitala. Niestety, w 2011 roku ich związek zakończył się, ponieważ Nergal zerwał z wokalistką.

Agnieszka Włodarczyk & Mikołaj Krawczyk

Kiedyś byli razem na okładkach wszystkich polskich czasopism. Mikołaj specjalnie dla ukochanej wziął rozwód ze swoją aktualną partnerką, Anetą Zając. Agnieszka Włodarczyk wielokrotnie powtarzała, że ich uczucie jest czymś pozaziemskim i była w nim bajecznie zakochana. Dzisiaj żałuje tych słów i twierdzi, że rozstanie, które miało miejsce w 2016 roku, wyszło im na dobre.

Jennifer Lopez & Ben Affleck

Przez dwa lata byli dla swoich fanów perfekcyjną parą, a jako, że nie kryli się publicznie ze swoimi gorącymi uczuciami, media nie opuszczały ich nawet na krok. Chętnie obnosili się też ze swoimi ślubnymi planami, ale ostatecznie wszystko zostało odwołane w styczniu 2004 roku.

Johnny Depp & Winona Ryder

Nie zapominajmy o hollywoodzkiej parze, która wpadła sobie w oko na planie słynnego filmu Edward Nożycoręki. Johnny Depp tak bardzo zakochał się w Winonie, że na ramieniu zrobił sobie tatuaż ze słowami: Winona Forever oraz szybko poprosił ją o rękę. Po trzech latach jednak każde z nich poszło w swoją stronę. Ciekawe, co stało się z tatuażem? 

Julia Roberts & Kiefer Sutherland

Słynna aktorka miała wziąć ślub z kanadyjskim aktorem Kieferem Sutherlandem w 1991 roku. Stało się jednak inaczej. Zaledwie trzy dni przed oficjalną ceremonią, spakowała swoje rzeczy i... uciekła z przyjacielem swojego narzeczonego. Wyjechali razem do Irlandii. 

Sienna Miller & Jude Law

Ta para z kolei poznała się na planie filmu Alfie w 2003 roku. Już po kilku dniach mieszkali pod jednym dachem, a po paru miesiącach Sienna nosiła już na palcu pierścionek z brylantem. Ich związek wkrótce zaczął przypominać jazdę bez trzymanki. Kłócili się o plany na przyszłość i przepychali publicznie. Sienna szybko przekonała się też o rozwiązłym trybie życia aktora. 

Skończyło się to głośnym rozstaniem, kiedy Jude wyjechał w 2005 roku na plan zdjęciowy i zdradził ukochaną z... opiekunką. O wszystkim opowiedziały jej dzieci. Gwiazda długo nie mogła się otrząsnąć. 

Gwyneth Paltrow & Brad Pitt

Zanim Brad poznał Jennifer Aniston, spotykał się właśnie z Gwyneth. Choć byli w związku niespełna rok, podobno mieli w planach sekretny ślub. Niestety, nigdy do tego nie doszło, ponieważ 22-letnia aktorka nie była wówczas gotowa na tak poważną decyzję. 

Zdecydowanie byłam w nim zakochana. Brad był taki piękny i uroczy. Ale byłam wtedy jeszcze dzieciakiem. Dopiero po skończeniu 40 lat zaczęłam myśleć głową

- podsumowała gwiazda.

Lady Gaga & Taylor Kinney

Wokalistka nigdy specjalnie nie zwierzała się publicznie ze swojego życia prywatnego. Fani byli mocno zaskoczeni, kiedy okazało się, że jej wybrankiem jest Taylor Kinney. Choć na temat ich zaręczyn i planowanej ceremonii ślubnej było naprawdę głośno, to ostatecznie do niej nie doszło.

Zobacz również: Najgłośniejsze rozstania dekady. Te związki nie wytrzymały próby czasu

Polecane wideo

W jakim wieku polskie gwiazdy brały ślub?
W jakim wieku polskie gwiazdy brały ślub? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie