Trzęsienie ziemi po wywiadzie Meghan i Harry’ego. Jak zareagowała rodzina królewska?

Royalsi mają „szykować się na odwet” i ujawnić „nowe fakty” na temat Sussexów.
Trzęsienie ziemi po wywiadzie Meghan i Harry’ego. Jak zareagowała rodzina królewska?
Fot. YouTube.com/CBS
09.03.2021

Dwa dni temu telewizja CBS wyemitowała dwugodzinny wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle. Już od dawna spekulowano, że rozmowa wywoła prawdziwą burzę i zszokuje opinię publiczną. Jednak chyba nikt nie spodziewał się, że siła rażenia wywiadu Sussexów będzie tak olbrzymia. 

Zobacz również: Jest zwiastun wywiadu Meghan i Harry’ego. „Powiedzieliście tu pewne szokujące rzeczy”

Od dwóch dni Harry i Meghan są na ustach całego świata, a wszyscy komentują najbardziej szokujące fragmenty ich rozmowy z Oprah Winfrey. Tych zresztą nie brakuje. Dowiedzieliśmy się, że w brytyjskiej rodzinie królewskiej ma nie brakować rasizmu i zakłamania. Z powodu oziębłości i obojętności jej członków Meghan Markle miała myśli samobójcze gdy była w pierwszej ciąży.  

Emocje po wywiadzie wciąż nie opadły i wszyscy zadają sobie to samo pytanie – jak na słowa księcia Harry’ego i Meghan Markle zareaguje “firma”, czyli rodzina królewska, z Elżbietą II na czele? Oto, co wiemy do tej pory. 

Wywiad Harry’ego i Meghan. Jak zareagowała rodzina królewska? 

Jak informuje portal theindependent.co.uk, królowa “zignorowała” rozmowę swojego wnuka i jego żony z Oprah WinfreyWywiad został wyemitowany w niedzielę wieczorem czasu amerykańskiego, a w poniedziałek brytyjska monarchini wygłosiła specjalne przemówienie, ale nie miało ono związku z Sussexami. Orędzie dotyczyło Dnia Wspólnoty Narodów, który w tym roku przypadł właśnie na 8 marca. To wydarzenie zostało odnotowane także na profilach rodziny królewskiej na Instagramie. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)

Z kolei mąż królowej i dziadek księcia Harry’ego, książę Filip, przebywa obecnie w szpitalu. 99-letni książę Edynburga nabiera sił po niedawnej operacji serca. 

Co z Williamem i Kate, czyli bratem księcia Harry’ego i jego żoną? Jak podaje theindependent.co.uk, para uczciła Międzynarodowy Dzień Kobiet publikując rozmowę księżnej Cambridge z 21-letnią Jasmin Harrison, najmłodszą kobietą, która samotnie przepłynęła Atlantyk.  

Brytyjskie media zwracają uwagę na milczenie ze strony ojca Harry’ego, księcia Karola. Dodają, że jego żona, Kamila, uczestniczyła wirtualnie w wydarzeniu Women of the World Festival. Księżna jest prezydentką organizacji, która celebruje osiągnięcia kobiet i dziewcząt na całym świecie. 

Po wywiadzie Harry’ego i Meghan. Royalsi szykują odwet?

W związku z brakiem oficjalnego komentarza ze strony brytyjskiej rodziny królewskiej, media liczą na “przecieki” od osób z najbliższego otoczenia royalsów, podaje theindependent.co.uk. Dziennik “Sunday Times” poinformował natomiast, że królewscy doradcy dostali polecenie aby “przygotować się do odwetu i ujawnić nowe fakty” na temat zachowania Harry’ego i Meghan w razie, gdyby monarchia “została zaatakowana”.  

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)

Myślicie, że Sussexów i resztę rodziny królewskiej czeka teraz otwarta wojna? 

Zobacz również: Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka! „Archie będzie starszym bratem”

Polecane wideo

Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną!
Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną! - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.03.2021 12:55
Harry od dawna chcial odejść kto by chciał zyc w złotej klatce..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.03.2021 09:52
https://www.vinted.pl/member/1640869-ciuuuszki90 ciuszki juz po 10 pln!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.03.2021 21:44
Bogata patologia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie