Jak wygląda teraz córka Angeliny Jolie, która zmienia płeć? Spektakularna metamorfoza

Ma zaledwie 15 lat, a jest już po terapii hormonalnej.
Jak wygląda teraz córka Angeliny Jolie, która zmienia płeć? Spektakularna metamorfoza
fot. Instagram (instagram.com/shiloh.jolie.pitt)
09.03.2021
Wiktoria Sobocińska

Shiloh Nouvel Jolie-Pitt to pierwsze biologiczne dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta. Córka otrzymała imię na pamiątkę nienarodzonej siostry Angeliny. Jej rysy twarzy i piękne, duże oczy wszystkim kojarzyły się ze sławną mamą. Od pewnego czasu wszystko się zmieniło, a jej wygląd budzi duże kontrowersje.

Zobacz również: Ellen Page to teraz Elliot Page. Aktor wyznał, że jest osobą transpłciową

Jak twierdzi Angelina Jolie, Shiloh zawsze czuła się jak jeden ze swoich braci. Skróciła fryzurę, zaczęła inaczej się ubierać, a jej pełna akceptacji matka poddała ją terapii hormonalnej w bardzo wczesnym wieku. Brad Pitt był przeciwny tej decyzji, ale akceptował uczucia córki, bo pragnął jej szczęścia. Choć para jest już po rozwodzie, to nadal razem sprawują opiekę nad szóstką swoich dzieci.

Dziewczynka od 2017 roku jest w procesie zmiany płci, a formalnie zmieniła imię na John. Dotychczas ukrywała jakiekolwiek oznaki kobiecości, a paparazzi widywali ją w dresach bądź garniturach, jednak ostatnie zdjęcia wprowadziły fanów sławnej rodziny w spore zmieszanie. 

Okazuje się, że Shiloh przeszła sporą metamorfozę, zapuściła włosy, które związuje w dziewczęcą fryzurę, a na zdjęciach towarzyszy swojej mamie w zakupach. Wiele osób zaczęło wątpić w słuszność terapii w tak młodym wieku dziecka. Inni twierdzą, że jest na etapie "przejściowym".

Porównajcie zdjęcia w naszej galerii i przekonajcie się sami.

Polecane wideo

Polka coraz bardziej przypomina Angelinę Jolie. „Jak bliźniaczki”
Polka coraz bardziej przypomina Angelinę Jolie. „Jak bliźniaczki” - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Gość (Ocena: 5) 09.03.2021 10:02
Wariactwo Jął będzie mieć 20 lat wszytko jej się odmieni
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie