Anna Dereszowska uciekła z miasta i zamieszkała w nowoczesnym gniazdku. Jak prezentuje się jej nowa willa?

Wysokie sufity, złote lampy, roślinność i beton. Rodzinny dom jest pełen modernistycznych akcentów.
Anna Dereszowska uciekła z miasta i zamieszkała w nowoczesnym gniazdku. Jak prezentuje się jej nowa willa?
fot. Instagram (instagram.com/dereszowska)
07.03.2021
Wiktoria Sobocińska

Anna Dereszowska postanowiła razem ze swoim partnerem Danielem Duniakiem porzucić typowo miejskie życie i przeprowadzić się do uroczej willi, gdzie oboje mogą trochę zwolnić.

Ania to prawdziwa businesswoman, która poza byciem aktywną mamą, pracuje jako aktorka, wokalistka, lektorka, a także prezenterka. Jej stale rozwijające się konto na Instagramie pokazuje, że dobrze czuje się również w roli influencerki. Konto gwiazdy obserwuje już ponad 265 tysięcy fanów.

Zobacz również: Jak mieszka Marcelina Zawadzka? Takiej łazienki nie ma chyba żadna gwiazda

Jak wygląda dom Anny Dereszowskiej?

Aktorka co jakiś czas uchyla na swoim koncie rąbka tajemnicy, jak wyglądają wnętrza jej nowoczesnego domu. Pomimo licznych dodatków w stylu modernistycznym, jest to niezwykle ciepłe i rodzinne miejsce, gdzie można spędzić czas wspólnie z bliskimi, odpocząć, poczytać książkę, ale też popracować zdalnie. 

Mój chłopak i nasz nowy świat. Budujemy się. Daleko od miasta. Daleko od dotychczasowej rzeczywistości. Z perspektywą na kompletną zmianę naszego świata, stylu życia i pracy. Dużo o tym myśleliśmy i wciąż myślimy, ale jeśli nie zaryzykujemy, nie sprawdzimy, nigdy się nie dowiemy

- pisała Anna Dereszowska na Instagramie, gdy razem z ukochanym budowali nowy dom.

Na zdjęciach widzimy przestronne okna, wysokie sufity, dużo roślinności, ale także złote i betonowe dodatki, które są niezwykle stylowe. Uwagę zwracają zwłaszcza miedziane lampy, marmurowe stoliki oraz nowoczesne obrazy na ścianach. W takim salonie od razu ma się ochotę napić kawy.

Widać, że dom jest pełen przestrzeni, dającej wytchnienie. Wiosną i latem rodzina może cieszyć się pięknym, zielonym ogrodem i relaksować się na wygodnych leżakach. 

Zobaczcie, jak prezentują się wnętrza nowej willi Ani.

Polecane wideo

Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Luksus warty ponad 2 miliony
Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Luksus warty ponad 2 miliony - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.03.2021 06:51
w domu zawsze jest zimnawo w zimie, jednak klatka w bloku jest bardziej bezstresowa plus zawsze ktos latwo moze sie wlamac, plus psy szczekaja jak oszalale no polskich wsiach plus wachanie palenia smieci przez sasiadow plus wachanie smierdzaco trujacych opryskow z polskich pol, blok wygrywa jednak, plus jak jeszcze zabronia spalinowcom wjazdu do miast to bedzie cacy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie