Jest zwiastun wywiadu Meghan i Harry’ego. „Powiedzieliście tu pewne szokujące rzeczy”

„Milczałaś, czy byłaś uciszana?” - pyta Oprah Winfrey księżną Sussexu.
Jest zwiastun wywiadu Meghan i Harry’ego. „Powiedzieliście tu pewne szokujące rzeczy”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/kensingtonroyal/)
01.03.2021

Na początku 2020 roku książę Harry i jego żona, Meghan Markle poinformowali, że odchodzą z brytyjskiego dworu oraz rezygnują z pełnienia dotychczasowych obowiązków. Para opuściła Wielką Brytanię i wraz z synkiem Archiem osiedliła się w Stanach Zjednoczonych. Teraz Sussexowie spodziewają się drugiego dziecka. 

Zobacz również: Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka! „Archie będzie starszym bratem”

Mimo że książę Harry zapowiadał, że wycofa się z życia publicznego i zainteresowania mediów, o Sussexach wciąż jest głośno. Zarówno Harry jak i Meghan regularnie udzielają wywiadów. Niedawno wszystkich zelektryzowała informacja, że para przeprowadziła rozmowę z samą Oprah Winfrey. Teraz w Sieci ukazał się zwiastun tego wywiadu. W krótkim spocie nie brakuje dramatyzmu i szczerych wyznań. 

Zwiastun wywiadu Harry'ego i Meghan z Oprah Winfrey 

W Sieci ukazały się dwa krótkie, 30-sekundowe zwiastuny wywiadu, jaki książę Harry i Meghan Markle udzielili dziennikarce Oprah Winfrey. Już sam montaż i dobór muzyki sprawiły, że rozmowa została określona jako “sensacyjna” i “szokująca”. Czego dowiadujemy się z opublikowanych fragmentów rozmowy? 

Zwracając się do Meghan Markle Ophar Winfrey sugeruje, że księżna może się przed nią całkowicie otworzyć, ponieważ “nie ma tematów, które są poza granicami”. Określa też życie Sussexów na brytyjskim dworze jako “prawie nie do przetrwania”, oraz że w pewnym momencie para po prostu doszła do punktu krytycznego. Dziennikarka pyta Meghan, czy milczała o swoich przeżyciach w rodzinie królewskiej, czy też była uciszana.

W urywkach programu głos często zabiera książę Harry, która wspomina swoją zmarłą matkę, księżną Dianę oraz odwołuje się do jej walki z natarczywymi mediami. 

Najbardziej obawiałem się tego, że historia będzie się powtarzać. Czuję wielką ulgę i szczęście, że mogę tu siedzieć i rozmawiać z tobą z moją żoną u boku, ponieważ nie jestem w stanie wyobrazić sobie, jak to musiało wyglądać dla niej (księżnej Diany, przyp. red.), gdy przechodziła przez ten proces zupełnie sama, lata temu. Dla nas było to niewyobrażalnie trudne, ale przynajmniej mieliśmy siebie nawzajem

- mówił książę.

Pełen wywiad księcia Harry’ego i Meghan Markle z Oprah Winfrey zostanie wyemitowany już w niedzielę 7 marca. Chwilę wcześniej brytyjska królowa Elżbieta wygłosi specjalne przemówienie w telewizji – mówi się, że wystąpienie monarchini ma ścisły związek z działaniami jej wnuka i jego żony. 

Jesteście ciekawi wywiadu księcia Harry’ego i Meghan Markle? 

Zobacz również: Meghan Markle poroniła drugą ciążę. „Gdy tuliłam swoje pierworodne dziecko, wiedziałam, że tracę drugie”

Polecane wideo

Jak dzisiaj wygląda Duża Ania z Warsaw Shore? Trudno ją rozpoznać…
Jak dzisiaj wygląda Duża Ania z Warsaw Shore? Trudno ją rozpoznać… - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.03.2021 07:54
Taaa ustawka jak wszystko
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.03.2021 12:01
Chcieli życia z dala od mediów. A co chwilę do nich latają i opowiadają jak to mieli źle. Ten wywiad niczego nowego nie odkryje. Trochę popłaczą i powspominaja księżną Dianę. I wezmą kupę kasy. No bo nakręcają oglądalność mówiąc jakie to "szokujące" rzeczy ujawnią.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie