Coraz szczuplejsza Małgorzata Rozenek zdradza sekret diety. „Efekty przyjdą same”

Gwiazda zawdzięcza nową figurę rezygnacji tylko z 3 składników.
Coraz szczuplejsza Małgorzata Rozenek zdradza sekret diety. „Efekty przyjdą same”
Fot. Instagram.com (@m_rozenek)
25.02.2021

W czerwcu 2020 roku Małgorzata Rozenek-Majdan po raz trzeci została mamą. Gwiazda i jej mąż, Radosław Majdan, powitali na świecie synka, który otrzymał imię Henryk. Prezenterka obszernie relacjonowała ciążę w swoich profilach w mediach społecznościowych. Regularnie dzieli się też z fanami zdjęciami małego Henryka i pozostałych dzieci. 

Zobacz również: Małgorzata Rozenek w trzeciej ciąży przytyła 30 kg. Przedtem ważyła zaledwie…

Małgorzata Rozenek-Majdan otwarcie wypowiada się także na temat swojej figury oraz wagi po ciąży. Gwiazda od dawna zapowiadała walkę o powrót do sylwetki sprzed narodzin synka. Jej starania dokumentuje program “Rozenek cudnie chudnie”. 

Chociaż Małgorzata Rozenek-Majdan nie osiągnęła jeszcze wymarzonej wagi, to już może pochwalić się efektami odchudzania i o wiele szczuplejszą sylwetką. Ostatnio gwiazda zdradziła, w czym tkwi tajemnica jej sukcesu.  

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek-Majdan o diecie. Zrezygnowała z 3 składników 

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z fanami tą informacją na Instagramie. Gwiazda wyznała, że sekret tkwi w wyeliminowaniu z diety tylko trzech składników. 

Cały czas namawiam was do rezygnacji tylko z trzech rzeczy. Wydaje mi się, że jak zrezygnujecie z mięsa, cukru i alkoholu, efekty przyjdą same, bezwysiłkowe. I nie namawiam was do tego, żebyście rezygnowali ze wszystkiego jednocześnie, tylko najpierw wybierzcie z tych trzech rzeczy jedną rzecz, z której będzie wam najłatwiej zrezygnować, i potem wprowadzajcie następne. 

Prezenterka kontynuowała ten temat także w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl. 

Jeżeli uda się odstawić, nie mówię, że na raz, i że jednocześnie, ale dojść do sytuacji, w której nie jesz cukru, nie jesz mięsa i nie pijesz alkoholu, wtedy otwiera się zupełnie inna przestrzeń, zdrowy tryb życia, który naprawdę jest widoczny nie tylko na ciele, ale i w głowie. 

Jednocześnie dodała, że podczas walki o szczuplejszą sylwetkę nie można zapominać o aktywności fizycznej. 

Bez aktywności fizycznej nic się nie uda. Ale to nie musi być tak, że to jest trening na siłowni. Ogromnym odkryciem dla mnie było to, jak ważna jest aktywność spontaniczna. Czyli takie zasady: jak parkujesz samochód, to nie parkuj najbliżej drzwi. Zaparkuj dalej. Te kroki się liczą. Połóż telefon w jakimś miejscu, że jeżeli zadzwoni, będziesz musiała zrobić wysiłek. I naprawdę suma małych kroków i gestów powoduje, że nagle dajesz radę i masz dużo wyrobionych kroków, bo każdy z nas powinien chodzić 10 tysięcy kroków dziennie. Na początku wydaje się to bardzo trudne, ale potem łapiesz ten rytm. I nagle nauczymy się aktywności fizycznej. I to jest kwestia nie tylko wyglądu, ale zdrowia. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Skorzystacie z tych rad Małgorzaty Rozenek-Majdan? 

Zobacz również: Małgorzata Rozenek o krytyce swojego programu o odchudzaniu. Odniosła się do feministek

Polecane wideo

Ile ważą polskie gwiazdy? Wieniawa, Siwiec, Rubik, Warnke
Ile ważą polskie gwiazdy? Wieniawa, Siwiec, Rubik, Warnke - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Laura (Ocena: 5) 01.03.2021 12:47
Cukier i alkohol odstawiłam już jakiś czas temu. Nad mięsem się jeszcze łamię ale za to wprowadziłam picie więcej cisowianki w ciągu dnia. Rezultaty widać, nie są spektakularne ale zdrowe odchudzanie jest też ważne :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2021 11:00
Te cycki za duże już są, takie doje
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2021 08:18
Może przeciętne oko nie zauważy, ale ja na codzień pracuję z retuszem zdjęć i tutaj widać, że sobie pani Rozenek pomogła w "odchudzaniu"
odpowiedz

Polecane dla Ciebie