Wyjątkowy dom Agnieszki Woźniak-Starak. Fani zakochali się w tych stylowych wnętrzach

Czy gwiazda uległa modzie na ascetyczny wystrój?
Wyjątkowy dom Agnieszki Woźniak-Starak. Fani zakochali się w tych stylowych wnętrzach
Fot. Instagram.com
01.02.2021

Niektóre gwiazdy chętnie dzielą się z fanami swoim życiem prywatnym podczas gdy inne starają się trzymać je w tajemnicy. Do tej pierwszej grupy można zaliczyć m.in. Julię Wieniawę, która praktycznie codziennie komunikuje się z internautami za pośrednictwem Instagrama. Ostatnio młoda aktorka regularnie pokazywała fanom remont swojego nowego, trzeciego już mieszkania. 

Zobacz również: Wszyscy mówią o trzecim mieszkaniu Julii Wieniawy. Oto wnętrza jej dwupoziomowego apartamentu

Wnętrza swoich luksusowych posiadłości pokazały też inne gwiazdy, m.in. Barbara Kurdej-Szatan czy Joanna Przetakiewicz. Ostatnio uwagę internautów wzbudza też dom Agnieszki Woźniak-StarakNa przestrzeni lat prezenterka programu “Dzień Dobry TVN” wielokrotnie zamieszczała na Instagramie zdjęcia ze swojej willi.  

Jak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak? Mamy zdjęcia jej domu 

Internauci ocenili, że dom Agnieszki Woźniak-Starak jest niesamowicie przytulny. To przestronna posiadłość będąca połączeniem klasycznego i nowoczesnego stylu. Fanom prezenterki wyjątkowo przypadł do gustu kominek pokaźnych rozmiarów, kolorowe dywany i antyczne meble. Na większości zdjęć widać też psy Agnieszki Woźniak-Starak, które wylegują się na podłodze albo tulą się do swojej pani. 

Jaki klimat panuje w pięknym domu Agnieszki Woźniak-Starak? Przekonacie się o tym z naszej galerii. Chcielibyście tak mieszkać? 

Polecane wideo

Apartament w stylu glamour. Jak mieszkają Małgorzata i Radosław Majdanowie?
Apartament w stylu glamour. Jak mieszkają Małgorzata i Radosław Majdanowie? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Dora (Ocena: 5) 04.02.2021 10:54
Dom pełen miłości i sierści, w moim mieszkaniu jakoś sobie radzimy z pomocą roomby. Dobrze zbiera sierść nawet z dywanów.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie