Rafał Grabias szczerze o rozstaniu z Gabrielem: „Co mogę czuć jako osoba zdradzona i okłamywana?”

Po raz pierwszy udzielił tak intymnego wywiadu. Czy to definitywny koniec?
Rafał Grabias szczerze o rozstaniu z Gabrielem: „Co mogę czuć jako osoba zdradzona i okłamywana?”
fot. Instagram (instagram.com/rafalgrabias)
20.01.2021
Wiktoria Sobocińska

Nie da się ukryć, że Rafał Grabias i Gabriel Seweryn byli jedną z najpopularniejszych par show biznesu ostatnich lat. Widzowie kultowego programu telewizji TTV „Królowe życia” od razu pokochali ich barwne i charyzmatyczne osobowości, a także modne i spójne stylizacje.

Zobacz również: Królowe życia: Dagmara Kaźmierska pokazała ukochanego. Wymieniają czułe całusy

Fani z przykrością przyjęli wiadomość, że związek bohaterów dobiega końca. Największym rozczarowaniem okazało się zachowanie Gabriela, który perfidnie oszukał swojego partnera.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn: rozstanie

Mężczyźni tworzyli szczęśliwy związek ponad 20 lat i chętnie dzielili się swoim prywatnym życiem w social mediach. Fani byli więc zdziwieni, że mimo rozstania, panowie dalej publikują w mediach wspólne fotki.

Wszystko wyszło na jaw, gdy Gabriel opublikował w sieci nagranie, na którym wytłumaczył, że on i Rafał nie są już parą, ponieważ od dwóch lat... jest związany z kimś innym.

Jego nowy partner ma na imię Kamil i nieoficjalnie był kiedyś kimś w rodzaju "stalkera" sławnej pary.

Nie jestem zwolennikiem upubliczniania tego, co było! Głęboko wierzę, że Gabriel jest smutny... Więc, co mogę czuć ja jako osoba zdradzona i okłamywana? Zależy mi na naszym spokoju, więc już przygotowałem sobie nową nieruchomość. Wspólne mieszkanie, w którym mieszkam i jestem zameldowany, opuszczę do końca stycznia 2021 roku, co dawno zostało ustalone z Gabrielem. Nie łączyłbym tego stanu rzeczy z dobrym sercem Gabriela. Raczej z dokumentami formalno-prawnymi, które stanowią, że jest to również moje miejsce do zamieszkania

- wytłumaczył w końcu Rafał Grabias w szczerej rozmowie z redakcją Pudelka.

Mężczyzna przyznał, że udział w programie telewizji TTV „Królowe życia” był prawdziwym wyzwaniem dla ich relacji. Do tego doszły mroczne kulisy sławy i hejt w sieci. 

Rafał wykończony negatywnymi komentarzami ze strony użytkowników, którzy podejrzewali go o "udawany związek" wyłącznie na potrzeby popularności, postanowił wyjaśnić całą sprawę.

Życie napisało swój scenariusz, gdy zaproponowana nam wspólny udział w programie "Królowe Życia". Z dnia na dzień oboje staliśmy się osobami rozpoznawalnymi. Nasze życie zawodowe, towarzyskie i prywatne nabrało jeszcze większego tempa. Mogę śmiało powiedzieć, że jako para staliśmy się osobami pożądanymi na wielu eventach, galach i imprezach związanych ze światem mody. Niestety popularność ma też ciemne strony, którym nie wszyscy potrafią się oprzeć. Z nas dwóch to nie ja miałem kochanka

- podsumował smutno.

Przekonało was to?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rafał Grabias (@rafalgrabias)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rafał Grabias (@rafalgrabias)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rafał Grabias (@rafalgrabias)

Zobacz również: Dagmara Kaźmierska szczerze o pobycie w więzieniu. Były łzy i tęsknota za Conanem

Polecane wideo

Jak dzisiaj wygląda Conan Kaźmierski, syn Dagmary z „Królowych życia”?
Jak dzisiaj wygląda Conan Kaźmierski, syn Dagmary z „Królowych życia”? - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 4.11 / 5
wir (Ocena: 1) 21.01.2021 10:56
"Z dnia na dzień oboje staliśmy się osobami rozpoznawalnymi" OBAJ pustaku... no chyba, że jeden z was jest dziewczynką.... Jest?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.01.2021 20:35
Skończcie już z tymi pedałąmi ! Nie macie o czym pisać ?!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.01.2021 18:55
Ten Gabriel jest bardzo złym człowiekiem i nie chodzi tu o zdradę, a o pedofilie, bo nie trzeba być matematykiem, żeby wiedzieć, że jako 33-latek związał się z 11-letnim Rafałem... i tvn(ttv należy do tvn) coś takiego promuje, dla tvn pedofile w sutannach są źli, ale wszyscy pozostali już są super. Ahh te podwójne standardy...
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie