Miley Cyrus zdradza sposób na randkowanie w czasie pandemii: „Nie sposób się zarazić”

Gwiazda bezpiecznie realizuje swoje intymne potrzeby.
Miley Cyrus zdradza sposób na randkowanie w czasie pandemii: „Nie sposób się zarazić”
fot. Instagram (instagram.com/mileycyrus)
13.01.2021

Nie od dziś wiadomo, że Miley Cyrus jest znana z dużej otwartości na wszelkie tematy i można powiedzieć, że żaden z nich nie stanowi dla niej tabu, co podkreśla mocno w swojej twórczości.

Seksualność, uzależnienia czy rodzinne traumy to zagadnienia poruszane przez nią w trakcie wywiadów z niezwykłą swobodą. 

Zobacz również: Pomysły na zimowe randki w czasie pandemii. Nadal może być romantycznie

W czasach, kiedy pandemia koronawirusa na trwałe zmieniła nasze społeczne stosunki, wokalistka podzieliła się ze słuchaczami sposobem na spędzanie czasu z drugą połówką oraz... bezpieczne realizowanie intymnych potrzeb.

Jak Miley zaspokaja je w tym trudnym okresie izolacji? 

Miley Cyrus o intymności w czasie pandemii

Nie da się ukryć, że warunki nie są obecnie sprzyjające randkowaniu. Zamknięte lokale gastronomiczne, kina, a nawet lodowiska, plus zakrywanie się maseczkami ochronnymi, a do tego panująca zima i niska temperatura.

Nie jest łatwo dbać o dotychczasowe relacje z ludźmi, ani poznawać nowe osoby, a stęsknieni za sobą partnerzy muszą wykazać się nie lada kreatywnością.

Pary zastanawiają, jak mogą realizować swoje naturalne potrzeby w ciężkich czasach izolacji. Co więcej, nie ma też mowy o fizycznych zbliżeniach w bezpiecznych warunkach. 

Tak się składa, że rock'n'rollowa artystka Miley Cyrus wykazuje się w tym okresie sporą odpowiedzialnością. W ostatnim wywiadzie przyznała, że nie zamierza narażać siebie ani innych na niebezpieczeństwo, ignorując obostrzenia.

Podzieliła się także z fanami swoim pomysłem na intymne spotkania z partnerem

Często uprawiam seks przez FaceTime – to najbezpieczniejszy seks. Nie da się w ten sposób zataić covidu. Ten czas był naprawdę interesujący i wymagający dla wszelkiego rodzaju randek lub spotkań z ludźmi

- przyznała otwarcie w audycji The Howard Stern Show.

Gwiazda promowała swój najnowszy album „Plastic Hearts”, na którym gościnnie pojawili się tacy goście jak Dua Lipa, Joan Jett czy Billy Idol. Obecnie znajduje się on na pierwszym miejscu wśród rockowych płyt w jej kraju, czym dumnie chwali się na Instagramie.

Na pewno nie zamierzam robić niczego, co byłoby nieodpowiedzialne dla mnie lub dla innych ludzi. To po prostu śmieszne, że ludzie nie podejmują odpowiednich środków ostrożności, aby zapewnić sobie nawzajem bezpieczeństwo. To jest popieprzone

- dodała na koniec wokalistka. 

Co powiecie na zbliżenie w formie zdalnej?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Zobacz również: Ariana Grande zaręczyła się po kilku miesiącach! Kim jest jej nowy narzeczony?

Polecane wideo

Gwiazdy, które przyznały się do aborcji
Gwiazdy, które przyznały się do aborcji - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie