Julia Wieniawa pokazała swoją nietypową łazienkę. „Wreszcie mogę się nią pochwalić”

Wystrój robi wrażenie!
Julia Wieniawa pokazała swoją nietypową łazienkę. „Wreszcie mogę się nią pochwalić”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/juliawieniawa/)
12.01.2021

Niedawno Julia Wieniawa przeprowadziła się do swojego nowego mieszkania, znajdującego się na warszawskim Żoliborzu. Apartament jest dwupoziomowy, a jego koszt szacuje się na około 2 miliony złotych. Młoda aktorka jest niezwykle dumna z nowej inwestycji, dlatego od czasu do czasu pokazuje fanom za pośrednictwem Instagrama, jak urządziła swoje nowe gniazdko. Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj: Wszyscy mówią o trzecim mieszkaniu Julii Wieniawy. Oto wnętrza jej dwupoziomowego apartamentu

Remont mieszkania nie został jeszcze w pełni ukończony, dlatego 21-letnia gwiazda nie zdradza followersom wszystkich aranżacyjnych rozwiązań, które pojawią się we wnętrzach. Ostatnio jednak z dumą mogła zaprezentować skończoną łazienkę. W tej – jak się okazało – dominuje kolor różowy. Na ścianach zawisły bardzo oryginalne, podświetlane lustra. Ścianka prysznicowa została wykonana na specjalne zamówienie – jest przezroczysta i ozdobiona złotymi ramami. Szafki z kolei nawiązują do tak uwielbianego przez Julię stylu Bali.

Przy okazji tour`u po łazience, aktorka „zaprowadziła” także swoich fanów do kuchni i pokazała kilka ujęć również z tego pomieszczenia. Wszystkie zdjęcia znajdziecie w galerii.

Polecane wideo

Wszyscy mówią o trzecim mieszkaniu Julii Wieniawy. Oto wnętrza jej dwupoziomowego apartamentu
Wszyscy mówią o trzecim mieszkaniu Julii Wieniawy. Oto wnętrza jej dwupoziomowego apartamentu - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 4.56 / 5
Aria (Ocena: 5) 31.01.2021 13:53
Dla mnie właśnie łazienki przy budowie domu to był dramat. Gdyby nie nasz rewelacyjny kierownik budowy z Budo-Dekoracja to nie wiem, jak dalibyśmy sobie radę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.01.2021 12:30
piękna, elegancka, glamour. Zazdroszczę
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.01.2021 20:32
Mi się nie podoba, ale o gustach się nie dyskutuje ;)
odpowiedz
?? (Ocena: 5) 12.01.2021 17:10
np bardzo ładna łazienka. Ale nie rozumiem fenomenu Wieniawy. Owszem jest ładna, ale nie jest śliczna. Są tysiące atrakcyjniejszych od niej, nie wiem czym się wybiła chyba sławnym ojcem.
odpowiedz
PaulinaKM (Ocena: 1) 12.01.2021 16:32
Łazienka ładna, ale nie ma w niej nic nietypowego. Takie na siłę nakręcanie robicie. Ogólnie całe to jej mieszkanie wygląda ładnie spójnie. Projektant się postarał.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie