Lara Gessler pokazała zdjęcie, gdy ważyła tylko 46 kg. „Bardzo trudny czas”

Czy gwiazda cierpiała na zaburzenia odżywiania?
Lara Gessler pokazała zdjęcie, gdy ważyła tylko 46 kg. „Bardzo trudny czas”
Fot. Instagram.com (@lara_gessler)
04.01.2021

Lara Gessler jest jedną z najpopularniejszych postaci w polskim show-biznesie. Na Instagramie córkę restauratorki Magdy Gessler obserwuje już ponad 205 tys. fanów. Sama Lara chętnie pokazuje obserwującym swoje życie prywatne, m.in. zdjęcia ze ślubu z Piotrem Szelągiem czy fotografie małej Neny, córeczki pary. 

Zobacz również: Co oznacza imię Nena? Lara Gessler zdradziła, jaka historia się za nim kryje

Ostatnio Lara Gessler wzięła udział w wyzwaniu krążącym na Instagramie. W jego ramach pokazała zdjęcie z czasów, gdy ważyła zaledwie 46 kg. Jak sama przyznała, był to dla niej wyjątkowo trudny okres w życiu. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Lara Gessler ważyła tylko 46 kg. Pokazała zdjęcie z tego okresu 

Na prośbę fanów Lara Gessler pokazała na InstaStories zdjęcia z różnych etapów w życiu. Internauci chcieli zobaczyć m.in. jak restauratorka wyglądała na swojej studniówce czy na najbardziej udanych wakacjach. Fani Lary byli ciekawi także tego, jak wyglądała w okresie, gdy był najszczuplejsza. Gwiazda spełniła ich prośbę i zamieściła fotografię z wymownym podpisem.  

Wyjazd pomaturalny z moimi przyjaciółkami. 46 kg (przy wzroście 174 cm). Bardzo trudny czas. Dobrze mieć blisko przyjaciół, którym na tobie zależy i dobrą motywację.  

Lara Gessler ważyła tylko 46 kg. Pokazała zdjęcie z tego okresu

Fot. Instagram.com (@lara_gessler)

Lara Gessler ważyła tylko 46 kg. Pokazała zdjęcie z tego okresu

Fot. Instagram.com (@lara_gessler)

Zdaniem wielu fanów Lara Gessler zasugerowała tym samym, że w przeszłości cierpiała na zaburzenia odżywiania i miała niezdrową relację z jedzeniem. Na szczęście gwiazda ma te czasy już za sobą. Sądząc po wpisach na Instagramie to wyjątkowo radosny okres w jej życiu, a Lara spełnia się w roli żony, matki i restauratorki.  

Zobacz również: Dlaczego Lewandowscy nie ochrzcili Laury? Rodzice wreszcie podali ważny powód

Polecane wideo

Miliony kobiet zazdrościły jej idealnej figury. Teraz nie chcą na nią patrzeć, bo...
Miliony kobiet zazdrościły jej idealnej figury. Teraz nie chcą na nią patrzeć, bo... - zdjęcie 1
Komentarze (19)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.01.2021 13:33
W jednym z wywiadów Lara wyjaśniała, że w okresie licealnym wpadła w ortoreksję. Jest to zaburzenie, które polega na obsesyjnym kontrolowaniu tego, aby jeść zdrowo. Właśnie wtedy ważyła zaledwie 45 kg przy wzroście 173 cm. Przyznała, że wynikiem tych problemów był niedobór stabilizacji w dzieciństwie. Na szczęście udało jej się z tego wyjść o własnych siłach. (Źródło: https://zyciorysy.info/lara-gessler/)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.01.2021 02:58
Ciężko uwierzyć, jak ważyłam 45 kg w liceum na 173 cm to pedagog z wychowawczynią poinformowały opiekę społeczną, że jestem wychudzona i w szkole nic nie jem, mama miała przerąbane. Ja wyglądałam milion razy gorzej od Lary. Musiałam chodzić na przymusową terapie bo nie chciałam paść się jak świnia by przytyć (chuda byłam z natury, bez diet).
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.01.2021 16:47
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD Mlesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! SPRawdź, CO robię...... 𝙬𝙤𝙧𝙠𝙧𝙚𝙫𝙞𝙚𝙬𝙨10.𝙘𝙤𝙢
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.01.2021 14:32
jak schudnąć? moja odpowiedź jest taka, warto stosować do diety suplement figurena. Są to tabletki na odchudzanie które faktycznie działają. Mi pomogły schudnąć 12kg wieć i każdej pomogą, ale pamietajcie o diecie.
odpowiedz
Zen (Ocena: 5) 04.01.2021 14:19
Prymitywne popędy jaskiniowca z Larą nigdy się nie spotkają . Wiadomo dlaczego
odpowiedz

Polecane dla Ciebie