Luksusowy dom Małgorzaty Kożuchowskiej: Stonowane kolory i zwariowane tapety

Zajrzyj do naszej galerii i wybierz się na krótką wycieczkę po rezydencji aktorki.
Luksusowy dom Małgorzaty Kożuchowskiej: Stonowane kolory i zwariowane tapety
fot. Instagram (instagram.com/malgorzatakozuchowska_)
28.12.2020
Wiktoria Sobocińska

Małgorzata Kożuchowska co jakiś czas publikuje na swoim Instagramie zdjęcia zrobione w domu, które zachwycają eleganckimi wnętrzami w tle. Aktorce często towarzyszą na nich jej dwa psiaki. 

Zobacz również: Lara Gessler pokazała swoje nowe mieszkanie. Pokój Neny jest bardzo oryginalny

W dobie pandemii są to również fotografie, na których bierze zdalnie udział w konferencjach czy wywiadach. Gwiazda doskonale przygotowała się na te okoliczności, posiada nawet specjalną lampę, która dodaje oświetlenia, które jest tak ważne przy każdym nagraniu. 

Przestronne mieszkanie Małgosi jest utrzymane w beżach i szarościach, ale zaskakuje barwnymi tapetami. Meble i dodatki są dobrane pod jeden, jasny kolor. 

W salonie znalazło się miejsce na czarne, eleganckie pianino, lustro obite złotą ramą, a także biały regał z książkami, których Małgorzata Kożuchowska jest ogromną fanką.

Poduszki, kwiaty, światełka i miękkie dywany świadczą o tym, że gwiazda uwielbia komfort i przytulną atmosferę w swoim gniazdku.

Jak podaje magazyn Viva, jej dom o powierzchni 300 metrów kwadratowych w podwarszawskiej miejscowości wart jest ponad 4,5 miliona złotych!

Zajrzyj do naszej galerii i wybierz się na krótką wycieczkę po rezydencji aktorki.

Polecane wideo

Jak mieszka Kinga Rusin? Zobaczcie luksusowe wnętrza jej apartamentu
Jak mieszka Kinga Rusin? Zobaczcie luksusowe wnętrza jej apartamentu - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.01.2021 11:11
fajny piesek
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.01.2021 12:54
Mamy odrębny gust z Panią Małgosią, ale łączy nas to że mamy pieska. Ciekawe czy u pani Małgosi sprząta irobot tak jak u mnie, czy robi to sama a może ma sprzątaczkę.
odpowiedz
DonetteMcNair (Ocena: 5) 28.12.2020 21:57
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię..... 𝗐𝗈𝗋𝗄𝗋𝖾𝗏𝗂𝖾𝗐𝗌𝟣𝟢.𝖼𝗈𝗆
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.12.2020 09:04
Dom jak dom ale ta kobieta jest wulgarną. Erupcja prostactwa. Te rozstawione nogi we wsiowych kozakach to styl i zachowanie sprzedających się kobiet
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie