Celia Krychowiak pokazała, w jakim luksusie mieszka. Apartament idealny?

Żona Grzegorza Krychowiaka ma imponujące mieszkanie.
Celia Krychowiak pokazała, w jakim luksusie mieszka. Apartament idealny?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/celiajaunat/)
18.12.2020

Rok temu Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wzięli ślub. Od tamtej pory w ich życiu niewiele się zmieniło. Małżonkowie nadal dużo podróżują i poświęcają się swojej wielkiej pasji: modzie. Celia, która ze względu na zawód swojego męża ciągle żyje na walizkach, ostatnio na zaledwie dwa dni przyjechała do swojego apartamentu w Paryżu. Dzięki temu fani mogli podejrzeć, jak urządziła swoje mieszkanie. A wystrój – trzeba to od razu przyznać – robi piorunujące wrażenie.

Zobacz także: Apartament w stylu glamour. Jak mieszkają Małgorzata i Radosław Majdanowie?

Jak mieszka Celia Jaunat?

Na ścianach w sypialni WAG znalazły się listwy, które dodają pomieszczeniu elegancji. Łóżko z kolei ma iście królewski rozmiar. Nad zagłówkiem znalazły się dwa symetryczne kinkiety, a za łożem – tapicerowana ława.

Salon Celii prezentuje się równie stylowo. Nie zabrakło w nim wielkiego zdobnego lustra, wygodnych foteli i bogato zdobionych kanap.

Jak oceniacie apartament żony Grzegorza Krychowiaka? Piękny?

Polecane wideo

Wiesz jak wymówić nazwy tych marek? Do tej pory wszyscy robili to źle
Wiesz jak wymówić nazwy tych marek? Do tej pory wszyscy robili to źle - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Eliza (Ocena: 5) 30.12.2020 11:45
Ale to musi być niesamowite, że masz apartament w Paryżu. Ja już się nie umiem doczekać aż się wprowadzimy do naszego mieszkania. Zostało nam wyremontowanie tylko, ale mamy ekipę z Budo-Dekoracji, więc pójdzie sprawnie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.12.2020 09:11
Na łóżku w tych butach wygląda na reklamę burdelu. Elegancja kobiet w stylu na tirówkę. Jak można promować takie prymitywne wyzywające tirówki?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie