Ania i Ivan z „Hotelu Paradise 2” jednak są razem! Pokażą swój związek na YouTubie

„Wygraliśmy główną nagrodę w życiu - MIŁOŚĆ️”.
Ania i Ivan z „Hotelu Paradise 2” jednak są razem! Pokażą swój związek na YouTubie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/anna_hotelparadise2)
25.11.2020

Ania Matyasek i Ivan Yevtushenko byli parą w drugiej edycji “Hotelu Paradise” już od pierwszego dnia. Tworzyli wyjątkowo zgrany duet i bardzo szybko okazało się, że łączy ich o wiele więcej niż tylko lojalność i chęć przejścia przez program razem. Uczestnicy nie szczędzili sobie czułości i wyznań, a przed kamerami niejednokrotnie mówili o tym, że ich uczucie jest szczere. 

Zobacz również: Robert z „Hotelu Paradise 2” chwali się nową dziewczyną. „Nie chcę należeć do nikogo innego”

Tak było prawie do samego końca “Hotelu Paradise 2”. Jednak pod koniec programu na Bali pojawiła się nowa uczestniczka, Ata. Wtedy relacja Ivana i Ani zaczęła się psuć, a Ivan w końcu przyznał, że Ata zakręciła mu w głowie. Para rozstała się, a chwilę później Ivan opuścił program.  

Jednak podczas finałowego odcinka widzowie znów zastanawiali się nad tym, co łączy Ivana i Anię, którzy ciągle trzymali się za ręce i obejmowali. Byli uczestnicy “Hotelu Paradise” dopiero wczoraj podzielili się z fanami wiadomością, że wciąż są razem. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez A N N A (@anna_hotelparadise2)

„Hotelu Paradise 2”: Ania i Ivan jednak są razem!  

Ania i Ivan potwierdzili, że są parą za pośrednictwem Instagrama. Na ich profilach w tym samym czasie pojawiło się to samo, bardzo romantyczne zdjęcie, które nie pozostawia żadnych wątpliwości - miłość między Ivanem a Anią wciąż kwitnie. 

Dzień dobry. W końcu nastąpił ten dzień! Mogę Wam śmiało powiedzieć, że jesteśmy z Anią razem! Bardzo długo czekałem na ten dzień, ponad 8 miesięcy, to nie było łatwe ukrywać prawdziwą miłość i prawdziwe uczucia. 

Nie wygraliśmy w “Hotel Paradise” 100 000 zł, ale wygraliśmy GŁÓWNĄ nagrodę w życiu - MIŁOŚĆ️. Jesteśmy jedyną prawdziwa parą z “Hotelu Paradise 2”. Bardzo dziękuję wszystkim naszym obserwującym, którzy wierzyli w nas i naszą miłość. Jesteśmy z WamiKOCHAM CIĘ @anna_hotelparadise2 

- napisał Ivan. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ivan Yevtushenko (@ivan_hotelparadise2)

Z kolei na profilu na Instagramie Ani pojawił się wpis o treści: 

Wiem, ze długo czekaliście na tę informację. Wiem, że dużo osób się niecierpliwiło. I w końcu mogę wam oficjalnie już powiedzieć - TAK️! 

Razem z Ivanem tworzymy zgraną parę od samego początku. Jest to najwspanialszy człowiek, mężczyzna jakiego kiedykolwiek poznałam! Jadąc na Bali nie liczyłam, że spotkam tam miłość. I może nie udało nam się wygrać programu, ale wygraliśmy zdecydowanie więcej - SIEBIE!️ 

Zdecydowanie mogę powiedzieć, że czuję się szczęśliwą i kochana kobietą. Czuję wszystko to, o czym zawsze marzyłam i całe to szczęście „znalazłam” właśnie tam, na Bali. Żadne pieniądze, żadna wygrana nie da nam tego, co daje prawdziwe uczucie - miłość. KOCHAM CIĘ, IVAN. 

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że w końcu mogłam to ogłosićIle mam wam do powiedzenia, ile chciałabym powiedzieć, aż nie wiem od czego zacząć. Więc spokojnie, po kolei, powolutku razem z Ivanem będziemy wam przedstawiać jak to wszystko wyglądało, co się działo i co czuliśmy. 

Jednocześnie byli uczestnicy “Hotelu Paradise 2” poinformowali, że założyli wspólny kanał na YouTube, na którym będą pokazywać, jak wygląda ich związek.  

Stworzyliśmy dla was również nasz kanał na YouTube, gdzie krok po kroku będziemy wam zdradzać urywki z tych 8 miesięcy. Czy jesteście zadowoleni? Dziękuję, że w nas wierzyliście. 

Kanał Ani i Ivana nosi nazwę #Love #Life #Lucky by Ania&Ivan, a pierwszy filmik zamieszczony przez parę ma już ponad 160 tys. wyświetleń.

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami, ale także głosy rozczarowania.  

Myślałam, że coś opowiecie, a tu 47 sekund biegania po plaży. 

Co film wnosi? 

Przecież ten film nie ma sensu, miłość na pokaz? 

Wszystko super, ale już tworzyć kanał o swojej miłości, a co jak wam nie wyjdzie? Czy to prawdziwy związek czy tylko pod publiczkę, żeby podtrzymywać zainteresowanie? 

Cieszycie się, że związek Ani i Ivana przetrwał próbę czasu? Kibicowaliście im w “Hotelu Paradise 2”? 

Zobacz również: Wszyscy kibicowali tej parze z „Hotelu Paradise”. Teraz wbijają sobie nawzajem szpile na Instagramie

Polecane wideo

Jak Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” wyglądała przed operacjami? ZDJĘCIA
Jak Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” wyglądała przed operacjami? ZDJĘCIA - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.11.2020 16:15
Jasne....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie