Wszyscy kibicowali tej parze z „Hotelu Paradise”. Teraz wbijają sobie nawzajem szpile na Instagramie

Jeszcze w programie zapewniali o swoim uczuciu. Co poszło nie tak?
Wszyscy kibicowali tej parze z „Hotelu Paradise”. Teraz wbijają sobie nawzajem szpile na Instagramie
Fot. Instagram.com (@dominika.hotelparadise2/@hotelparadisefanpagee)
24.11.2020

Druga edycja “Hotelu Paradise” w zeszłym tygodniu przeszła do historii. Widzowie TVN7 przez kilkanaście tygodni śledzili losy atrakcyjnych singli i singielek na rajskiej wyspie Bali. Zdaniem fanów ta edycja zdecydowanie bardziej niż pierwsza seria programu obfitowała w intrygi, dramaty i nieoczekiwane zwroty akcji. 

Zobacz również: Ata i Artur wygrali „Hotel Paradise 2”! Czy nadal są parą?

Hotelowe pary zmieniały się jak w kalejdoskopie i momentami naprawdę trudno było zrozumieć, co właściwie się stało oraz co motywowało uczestników do podjęcia takich, a nie innych kroków. Tak było m.in. w przypadku rozstania Ani i Ivana, którzy byli ze sobą od pierwszego dnia w hotelu, a widzowie typowali ich na zwycięzców. 

Ale to nie jedyna para, której rozstanie odbiło się szerokim echem. Już po zakończeniu drugiej serii “Hotelu Paradise” inna dwójka uczestników zdradziła, jak teraz wyglądają ich wzajemne relacje. Niestety nie jest to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy im kibicowali. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

„Hotel Paradise 2”: Dominika i Bartek komentują swoje rozstanie

Chodzi o Dominikę i Bartka. Wiele wskazywało na to, że ich historia zapisze się jako jeden z najbardziej romantycznych związków w historii programu. Dominika i Bartek spodobali się sobie już pierwszego dnia na Bali, jednak gdy do hotelu wszedł nowy uczestnik, Artur, Dominika ostatecznie związała się właśnie z nim. Do pewnego czasu ta dwójka stanowiła zgraną parę, ale potem ich relacje zaczęły się psuć. Ostatecznie Artur postanowił zostawić Dominikę, ale zanim do tego doszło, para wspólnie podjęła decyzję o wyeliminowaniu z programu Bartka, który nie ukrywał, że wciąż czuje coś do Dominiki. 

Jakiś czas później sytuacja w “Hotelu Paradise” znów diametralnie się zmieniła - Bartek powrócił do gry i od razu związał się z Dominiką. Aż do odpadnięcia z programu para nie szczędziła sobie czułości przed kamerami. Oboje uczestnicy mówili, że są bardzo szczęśliwi z drugiej szansy, jaką dostali. Wiele wskazywało na to, że zamierzają kontynuować swoją znajomość także po programie, oraz że stworzą prawdziwy i szczęśliwy związek. Tak się jednak nie stało. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Po wyemitowaniu finałowego odcinka “Hotelu Paradise” zarówno Dominika jak i Bartek poinformowali za pośrednictwem Instagrama, w jakich okolicznościach zakończyła się ich znajomość. Ich wersje nieco się od siebie różnią, a w obszernych wpisach nie brakuje mało subtelnych aluzji oraz wbijania sobie przysłowiowych szpilek. 

Sytuację jako pierwsza skomentowała Dominika. Jak wyjaśniła zdecydowała się na ten krok dlatego, że zwycięska para, czyli Artur i Ata, próbowali ją “nieźle oczernić” oraz określiła ich mianem “adwokatów” Bartka.  

Biedny (Bartek – przyp.red.) myśli, ze Arturek to jego kolega, a on sobie nim pomiata jak chce. Przykre, bo do niedawna mieliśmy fajne relacje. Nigdy w programie nie powiedziałam ani razu, że jestem zakochana w Bartku... Zauroczona byłam tylko w jednej osobie w tym programie. Bartka nie znałam tak długo, lubiłam go po prostu i myślałamże będziemy rozwijać naszą znajomość po powrocie.  

Niestety po odpadnięciu obiecano mi góry, a nie otrzymałam nic... Bartek nie interesował się mną już tak jak w hotelu. Obiecał mnie zabrać na wycieczkę... spacer... randke.̨ Mieliśmy sami miło spędzić czas, a skończyło się tak, że siedziałam sama w hotelu. Bańka mydlana pękła i każde z nas przypomniało sobie, że już jest normalne życie, a nie Hotel Paradise... 

Nikt nikogo w d... nie kopnął, bo nigdy razem nie byliśmyWróciliśmy do Polski, chwilę jeszcze rozmawialiśmy, ale żadna ze stron nie była zainteresowana rozwijaniem relacji i straciliśmy kontakt. Owszem, na Bali była kłótniaktórą wyjaśniliśmy sobie po powrocie, kto w którym momencie zawinił. Wszystko jest między nami jasne, zostało wyjaśnione 8 miesięcy temu. Mogłabym tak pisać i pisac,́ ale po co tracić dobrą energię? Obserwatorzy, którzy są tu ze mną, są tu dla mnie, a nie dla Bartka. Buziaki, uwielbiam Was, jeśli czujecie zawód - trudno, ale nic na siłę. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dominika Konował (@dominika.hotelparadise2)

Dzień później na profilu Bartka na Instagramie pojawiła się “odpowiedź” na wpis Dominiki. 

Witajcie Kochani! Jak już wiecie, nie jestem z Dominiką... 

Niestety, zanim zdążyłem Wam o tym napisać, te informacje zdążyły juz wypłynąć od innych... 

Ponieważ otrzymuję wiele wiadomości z pytaniami, co tak naprawdę się stało, postanowiłem Wam wyjaśnić całą tę sytuację. Zacznę od tego, że wszystko co było pomiędzy mną a Dominiką zakończyło się od razu po zakończeniu programu. 

Dominika jeszcze na Bali, po naszym odejściu z “Hotelu Paradise”, nie chciała ze mną przebywać. Nie miała dla mnie czasu, twierdziła, że chce odpocząć. Doszło między nami do sprzeczki, po której zrozumiałem, że relacja, która nas łączyła podczas programu już się zakończyła... 

Niczego nie udawałem w programie i zależało mi na rozwijaniu tej relacji również po jego zakończeniu, ale nic na siłę. Przecież obie strony musiałyby chcieć... 

Po powrocie do Polski wyjaśniliśmy sobie wszystko. Podczas trwania programu staraliśmy się działać razem i wspierać się po koleżeńsku, ale niestety to się obróciło przeciwko mnie. 

Nie chcę nikogo oczerniać, nie chcę żadnych kłótni i przepychanek w mediach społecznościowych (napisałem tylko prawdę). 

Program się zakończył, mam teraz swoje życie, z którego jestem zadowolony i jestem szczęśliwy. 

Podczas oglądania programu emocje powracały i czasem nerwy brały górę, ale życzę Dominice jak najlepiej i nie mam do niej żadnych pretensji. Kontaktu przecież nie musimy utrzymywać. 

Minęło już dużo czasu, każde z nas poszło w swoją stronę i powinno się teraz zająć swoim życiem, a nie rozstrząsać dawne czasy. (...) 

P.S. Nie potrzebuję żadnych adwokatów. Wydaje mi się, że inni uczestnicy mają prawo do swojej opinii i mogą mówić co chcą. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bartosz Hotel Paradise II (@bartek.hotelparadise2)

Co sądzicie o takim zakończeniu historii Dominiki i Bartka? Kibicowaliście im? 

Zobacz również: To ona ma największe powodzenie w „Hotelu Paradise 2”! Kim jest Dominika Konował?

Polecane wideo

Jak Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” wyglądała przed operacjami? ZDJĘCIA
Jak Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” wyglądała przed operacjami? ZDJĘCIA - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 3) 25.11.2020 08:11
Serio ktoś oglada takie programy ?nudne musicie mieć życie
odpowiedz
Mary (Ocena: 5) 25.11.2020 00:23
Bartek wreszcie przejrzałeś na oczy. Ta pobrudzona i "ozdobiona" dziewucha ie warta Ciebie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.11.2020 19:20
Dominika wyedytowała swojego posta, wcześniej mocniej jechała, ale teraz też słabo to wygląda - "lubiła go tylko", acha, no spoko.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.11.2020 15:55
szkoda, pasowali do siebie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie