Lara Gessler pokazała swoje nowe mieszkanie. Pokój Neny jest bardzo oryginalny

Chciałabyś tak mieszkać?
Lara Gessler pokazała swoje nowe mieszkanie. Pokój Neny jest bardzo oryginalny
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/lara_gessler/)
15.11.2020

Kilka dni temu Lara Gessler zrobiła dla swoich followersów home tour na Instagramie. W kilku stories pokazała, jak wraz z mężem Piotrem Szelągiem urządzili nowe mieszkanie. Właścicielka restauracji najwięcej miejsca w relacji poświęciła oczywiście pokoikowi córeczki. A ten jest naprawdę bardzo oryginalny!

Zobacz także: Jak mieszkają Ania i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony”?

Jak mieszka Lara Gessler?

Na początku Lara pokazała, jak wygląda sypialnia w jej mieszkaniu. Młoda mama postawiła na naturalną kolorystykę i śnieżnobiałą pościel. Łóżko znajduje się w centralnej części pokoju, z tyłu rozciąga się piękny widok za oknami, a z boku zostało dostawione mini łóżeczko dla Neny.

Główne królestwo dziewczynki znajduje się jednak w innym pomieszczeniu. Tym, co rzuca się tam w oczy, jest przede wszystkim bardzo nietypowa tapeta na całą ścianę oraz stylowy fotel stojący w rogu. Ciekawym rozwiązaniem jest też przewijak, który w przyszłości ma posłużyć Larze za… stolnicę.

W pokojach nie brakuje również wszelkiej maści skrzyneczek i organizatorów, w których zostały uporządkowane niezbędniki dla malucha: pieluszki tetrowe, zabawki, czy nawilżane chusteczki.

Całe mieszkanie Lary i Piotra ma spójną kolorystykę i jest bardzo minimalistyczne. My jesteśmy zachwycone, a Ty? Zajrzyj do galerii i zobacz kilka zdjęć!

Polecane wideo

Jak mieszkają Ania i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony”?
Jak mieszkają Ania i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony”? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 24.11.2020 08:32
U nas pokój córeczek urządziliśmy funkcjonalnie, by miały dużo przestrzeni i miejsca do zabawy. No i oczywiście pokój miał być przytulny. Uczymy je też dbać o ich królestwo, już wiedzą, że trzeba posprzątać z podłogi wszystkie swoje zabawki, by nikt się o nic nie potkną i by roomba mogła swobodnie poodkurzać w pokoju.
odpowiedz
Laura (Ocena: 5) 15.11.2020 17:07
No i fajnie , ja to się nie mogłam już doczekać swojej wyprowadzki. Na szczęście wreszcie nam się udało - kupiliśmy mieszkanie w Rowach - Apartamenty Lubicz i to była bardzo dobra decyzja. Nareszcie na swoim.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 15.11.2020 07:56
A co to jest nena? Neny? WTF?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie